-

Dramatiškame pratęsime „76ers“ palaužė „Grizzlies“

2022.02.01 07:49
Tyrese Maxey | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA po pratęsimo iškovojo Filadelfijos „76ers“ (31/19), kuri namuose 122:119 (39:30, 24:28, 21:22, 27:31, 11:8) įveikė Memfio „Grizzlies“ (35/18) ekipą.

Tyrese Maxey nugalėtojams pelnė 33 taškus, Tobias Harrisas surinko 31, o Andre Drummondas pelnė 16 ir atkovojo 23 kamuolius.

Filadelfijos klubas, žaidęs be Joelo Embiido, laimėjo penktą kartą iš eilės ir 15 iš paskutinių 18 rungtynių.

Pralaimėjusiems Ja Morantas surinko 37 taškus, Demondas Bane’as įmetė 34 ir pagerino karjeros taškų rekordą.

Nei viena komanda ketvirtajame kėlinyje ir pratęsime nepirmavo didesne nei keturių taškų persvara.

Pratęsimą išplėšė J.Morantas, kurio dvitaškis likus 8 sekundėms lygino rezultatą.

Pratęsime likus 26 sekundėms T.Maxey dvitaškiu išvedė „76ers“ į priekį minimalia persvara. Kitoje atakoje „Grizzlies“ metė pro šalį ir per likusias dvi sekundes šeimininkai spėjo pridėti dar du taškus.

„Grizzlies“: Ja Morantas 37, Desmondas Bane’as 34, Jarenas Jacksonas 18, Ziaire’as Williamsas 8.

„76ers“: Tyrese Maxey 33, Tobias Harrisas 31, Andre Drummondas 16 (23 atk. kam.), Isaiah Joe 10.