„Jonavai“ į A lygą atsivėrė durys - „Dainava“ traukiasi iš licencijavimo proceso (21)

2022.01.31 10:58
Alytaus „Dainavos“ žaidėjai | | alyga.lt nuotr.

Alytaus „Dainavos“ žaidėjai | | alyga.lt nuotr.

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ informuoja, jog traukiasi iš A lygos licencijavimo proceso ir sieks LFF I lygos licencijos.

„Šiemet buvo galimybių siekti žaisti A lygoje, tačiau dėl Alytaus miesto savivaldybės sprendimų nutarėme A lygos licencijos nebesiekti ir licencijuotis Pirmai lygai“, – sprendimą komentavo klubo direktorius Ž. Lukošiūnas.

Praėjusią savaitę buvo pristatytas 2022–ųjų metų Alytaus miesto biudžetas, kuriame dar labiau sumažintas finansavimas miestą reprezentuojantiems sporto klubams, o tai padėjo apsispręsti dėl galimybės siekti A lygos licencijos atsisakymo.

„Manome, kad Alytaus sporto klubams savivaldybė, remdamasi kitų savivaldybių pavyzdžiu, galėtų skirti daugiau nei 390 tūkst. Kiek iš šių pinigų atiteks „Dainavai“ – neaišku, tačiau greičiausiai mažiau nei praėjusiais metais, dėl to komanda A lygoje būtų nekonkurencinga“, – teigė Ž. Lukošiūnas.

Primename, jog praėjusiame sezone Alytaus „Dainava“ užėmė 9–ąją vietą, taip prarasdama teisę sportiniu principu žaisti 2022–ųjų metų A lygos sezone.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Blemba biški užknisa , jog futbolo legendai ir vienam geriausių visų laikų pasaulio futbolininkui neduoda intrigantai bei žurnalistai pelnytos ramybės . Jugi Ronaldo ir taip davė suprast jog tai galimai paskutinysis jo PČ turnyras .
Kai esi tokio lygio atletas, apie ramybę gali ir pamiršti, toks dalykas neegzistuoja jų pasaulį.
2022 12 08 19:47
+5
Na sakyčiau ne kokia praktika. Dabar kremlius pradės taikyti tokią praktiką, grobti vakarų valstybių piliečius ir paskui juos bandyti mainyti į rusus esančius kalėjimuose Vakaruose.
2022 12 08 20:06
+4
O tai kaip tu manai kas čia buvo? Jie Butą jau gerą dešimtmetį bando atgauti. Ir šita Griner ne pirma įkaitė. Toks Wheelanas, buvęs jūrų pėstininkas sėdi už nieką jau ketvirti metai. Buvo tikėtasi, kad išmainys 2 į 1, bet matyt nesusiderėjo.
Tik kad Butui, berods, buvo likę 2 ar 5 metai, kai Griner gal 9, su neribotim perspektyvom.
Antraštes iš kur gimdot?
Galvoju užkniso jau tie pagarbos reikalautojai. Atsiprašytų jei ką įžeidė ir gražiai paaiškintų dėl ko tai daro. Paskaitau straipsnelį, kaip tik taip ir padarė. Tai iš kur ta antraštė tokia tūpa?