„Riteriai“ neturėjo vargo su „Šiauliais“ (3)

2022.01.29 21:03
Vilniaus „Riteriai“ | fkriteriai.lt nuotr.

Vilniaus „Riteriai“ | fkriteriai.lt nuotr.

Sostinės Pilaitės manieže vykusiose kontrolinėse rungtynėse „Riteriai 4:1 nugalėjo „Šiaulius“ bei parengiamaje cikle iškovojo antrą pergalę iš eilės. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Gytis Paulauskas, vieną – Aleksandras Levšinas.

Lyginant su pirmosiomis kontrolinėmis rungtynėmis, šįsyk „Riterių“ starto sudėtyje buvo padaryti du pakitimai – Matą Ramanauską pakeitė Valdemaras Borovskis, Sergejų Malašenką – Armantas Vitkauskas. Be to, komandai pirmąsyk vadovavo naujasis treneris Glennas Stahlis.

„Pirmuoju kėliniu esu labai patenkintas. Žaidėme agresyviai, spaudėme varžovus ir tai lėmė įvarčius. Antrasis kėlinys buvo kitoks, tačiau svarbiausia, kad laimėjome“, – po dvikovos kalbėjo G. Stahlis.

Nuo pat susitikimo pradžios „Riteriai“ varžovus pasitiko labai aukštu presingu, todėl šiauliečiai ilgą laiką buvo priversti žaisti be kamuolio. Patys „Riteriai“ ieškojo galimybių ir jų ilgai laukti nereikėjo.

Sužaidus vos dešimt minučių, pakankamai pavojingai šalia vartų smūgiavo Valentinas Jeriomenko, o dar po šešių minučių krito pirmasis įvartis. Užtikrintai sužaidęs Rokas Filipavičius smūgiavo į vartų kampą. „Šiauliams“ atstovaujantis Lukas Paukštė sureagavo į smūgį, atmušė kamuolį, tačiau prie jo pirmasis pribėgo G. Paulauskas bei atidarė sąskaitą.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, tas pats G. Paulauskas įformino dublį. R. Filipavičius ir Artūras Dolžnikovas įžaidė kampinio situaciją, tuomet kamuolys pasiekė G. Paulauską, o šio smūgis buvo neatremiamas.

Vos po penkių minučių dar vieną neatremiamą smūgį atliko ir fantastišką įvartį pelnė A. Levšinas. Darsyk po kampinio į baudos aikštelę kamuolį pakėlė A. Dolžnikovas, kuriam tai buvo antras rezultatyvus perdavimas šiose rungtynėse.

Mažiau nei per pusvalandį tris įvarčius sumušę „Riteriai“ kiek sumažino tempą, todėl iki pertraukos kelis kartus kamuolys pabuvojo ir vilniečių baudos aikštelėje. Vis tik, A. Vitkauskui realaus darbo nebuvo ir per pertrauką pagrindinis „Riterių“ vartų sargas vietą užleido vietą peržiūroje dalyvaujančiam S. Melašenkai.

Kaip treneris minėjo, po pertraukos žaidimas pasikeitė – sumažėjo sparta, kokybę pakeitė brokas, daugiau kamuolį palaikydavo šiauliečiai. Vienintelį įvartį jie pelnė baudos smūgiu. Po Dovydo Jansono smūgio iš šešiolikos metrų „Riterių“ vartininkas buvo bejėgis.

Netrukus savo trečiąjį įvartį iš artimojo nuotolio įmušė G. Paulauskas, „Riteriai“ įgijo trijų įvarčių persvarą ir, iš esmės, tai buvo viskas, ką pavojingo prie vartų sukūrė abiejų komandų žaidėjai.

Antrojo kėlinio antrąją pusę komandoms atstovavo dauguma tų žaidėjų, kurie rungtynes pradėjo ant atsarginių suolo. „Riterių“ pusėje tai buvo jaunimas.

Kitas kontrolines rungtynes „Riteriai“ po trijų dienų (antradienį) „Sportimos“ manieže žais prieš Vilniaus „Žalgirį“.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų