S.O‘Malley „kirto“ F.Ngannou: „Tu negali taip kalbėti apie UFC ir D.White‘ą. J.Paulas didesnė žvaigždė už tave“ (9)

2022.01.28 21:22
Seanas O'Malley | Youtube.com nuotr.

Seanas O'Malley | Youtube.com nuotr.

 Vienas populiariausių UFC kovotojų amerikietis Seanas O‘Malley pažėrė kritikos kamerūniečiui Franciui Ngannou, kuris atvirai pareiškė, kad pagal dabartinį kontraktą daugiau nežengs į UFC narvą. F.Ngannou pažymėjo, kad yra nepatenkintas ne viena sutarties sąlyga, nebenori kautis už 500-600 tūkst. JAV dolerių bei reikalauja išlygos kontrakte, leidžiančios kautis bokso ringe.

„Jei pradedi pilti purvą ant kompanijos ir jo prezidento, tai negali tikėtis, kad jie niekuo į tai neatsakys. Juk Dana čia suka verslą. Francis turėtų būti svarbiausias UFC čempionas, o jis kiekviename interviu pila purvą ant šitos organizacijos. Aš nesakau, kad Francis kalba nesąmones. Jis tikriausiai kalba faktais. Tiesiog viešai drėbti purvą ant savo darbdavių yra rizikinga ir Francis dabar yra labai prastoje padėtyje. Jei jų santykiai su Dana būtų normalus, tada būtų galima galvoti apie derybas dėl geresnių kontrakto sąlygų, o dabar jie taip vienas kito nemėgsta, kad nė vienas nenorės nusileisti“, - sakė S.O‘Malley.

Amerikietis pridėjo, kad F.Ngannou šiek tiek pervertina savo statusą. S.O‘Malley teigimu, net Jake‘as Paulas yra didesnė kovinio sporto žvaigždė nei F.Ngannou.

„Francis kažką sakė, kad dėl dabartinio kontrakto sąlygų uždirbo 7 mln. JAV dolerių mažiau, nei galėtų. Kaip suprantu, jis kalbėjo apie uždarbį už 3 ar 4 kovas. Tai gana kukli suma. Tu esi sunkiasvorių čempionas ir kalbi apie 7 mln. dolerių už 3-4 kovas, kai Jake‘as Paulas už vieną kovą gauna 20 mln. JAV dolerių. Pažiūrėkite į jų kovų žiūrimumą, transliacijų pardavimus, sekėjų skaičius. Tada suprasite, kad Jake‘as yra didesnė žvaigždė nei Francis“, - aiškino S.O‘Malley.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS