-

Sezono mačą sužaidęs A.Švedas vedė CSKA į pergalę Kazanėje (6)

2022.01.28 19:57
Aleksejus Švedas | Scanpix nuotr.

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje pergale džiaugėsi Maskvos CSKA (13/8) komanda, kuriai atstovauja Marius Grigonis.

Lietuvio klubas svečiuose 86:75 (16:20, 21:12, 27:25, 22:18) įveikė Kazanės „Unics“ (12/9) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

M.Grigonis rungtynėms registruotas nebuvo.

CSKA galingai pradėjo susitikimą ir greitai šovė į priekį (7:0). Vis dėlto, už to užsikabinti nepavyko ir aikštės šeimininkai dar tame pačiame pirmajame kėlinyje persvėrė rezultatą (14:18).

Antrajame ketvirtyje maskviečiai susigrąžino iniciatyvą ir po atkarpos 8-0 išsiveržė į priekį (28:22).

Po didžiosios pertraukos pirmą kartą rungtynėse svečiai įgijo dviženklę persvarą (46:36).

Nepaisant to, intriga į mačą sugrįžo ketvirtajame kėlinyje, kai Kazanės ekipa sumažino deficitą iki minimumo (65:64).

Visgi, svarbiu metu maskviečiai atsitiesė, pelnė penkis taškus be atsako ir vėl susigrąžino kontrolę (72:66).

Per likusias tris minutes situacijos aikštės šeimininkams pakeisti nepavyko ir teko pripažinti varžovų pergalę – 86:75.

Sezono geriausias rungtynes Eurolygoje sužaidė Aleksejus Švedas, kuris per 27 minutes pelnė 27 taškus. Prieš tai rezultatyviausias ruso mačas buvo, kai jis surinko 17 taškų. Tą jis šį sezoną buvo padaręs trijuose susitikimuose.

Karjeros rekordas – 36 taškai, pelnyti 2019 metais akistatoje su Pirėjo „Olympiacos“.

CSKA: Aleksejus Švedas 27 (3/4 dvit., 6/10 trit., 3/4 baud.), Nikola Milutinovas 17 (6/7 dvit., 7 atk. kam., 28 n. b.), Willas Clyburnas 16 (8/8 baud.), Johannesas Voigtmannas 8, Iffe Lundbergas 7, Nikita Kurbanovas 6.

„Unics“: Lorenzo Brownas (9 rez. perd., 26 n. b.) ir Mario Hezonja (9 atk. kam., 5 kld.) po 21, Tonye Jekiri 11, Jarrellas Brantley 9, Dmitrii Uzinskii 8, O.J. Mayo ir Andrejus Vorontsevičius po 2.