Mačo metu galimai sukčiavęs S.Tsitsipas įgėlė D.Medvedevui: „Jis tikrai ne pats brandžiausias žmogus“ (1)

2022.01.28 19:03
Mačo akimirka | „Twitter“ nuotr.

Mačo akimirka | „Twitter“ nuotr.

 Melburne (Australija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ teniso turnyre antruoju vyrų vienetų varžybų finalo dalyviu tapo rusas Daniilas Medvedevas (ATP-2), kuris nervingame pustrečios valandos mače 7:6 (7:5), 4:6, 6:4, 6:1 įveikė graiką Stefaną Tsitsipą (ATP-4). Tai buvo jau 7-a ruso pergalė prieš graiką per 9 jų dvikovas.

Šiame mače daugiausiai aistrų kėlė S.Tsitsipo tėvo Apostolo vaidmuo. D.Medvedevas dar antrajame sete pastebėjo, kad graikas mačo metu gauna patarimų iš savo tėvo, kuris tuo pačiu yra jo treneris.

„Jo tėvas pliurpia per kiekvieną tašką! Tu man gali atsakyti, kodėl tai leidi? O Dieve, tu niekam tikęs. Kaip tu gali taip prastai dirbti „Didžiojo kirčio“ turnyro pusfinalyje? Pažiūrėk į mane! Aš kalbu su tavimi!“, - rėkė D.Medvedevas, vos neskyręs bokštelio teisėjui necenzūrinio žodžio, reiškiančio moterišką lytinį organą.

Po to, kai rusas prarado savitvardą, mačo organizatoriai ėmėsi veiksmų. Jie nusiuntė Evą Asderaki-Moore į tą korto pusę, kur sėdėjo A.Tsitsipas. Kai tik šis pradėjo dalinti patarimus sūnui, E.Asderaki-Moore tai išgirdo ir tada specialiu signalu pranešė bokštelio teisėjui, kad S.Tsitsipas su tėvu sukčiauja. Už tai Graikijos tenisininkas buvo įspėtas.

Visgi, pats S.Tsitsipas po mačo tikino, kad tėvo žodžių negirdėjo, o D.Medvedevą pavadino ne pačiu brandžiausiu žmogumi: „Tie jo emocijų protrūkiai tikrai juokingi. Aš dėl to kaip jis elgiasi galvos nesuku. Žinau, kad žaidėjai kartais tai daro tam, kad išmuštų varžovą iš vėžių. Galbūt ir jam tai yra kažkoks taktinis manevras, nors akivaizdu, kad Daniilas nėra pats brandžiausias žmogus. Mačo metu niekas man nedalino patarimų. O jei ir dalino, tai aš jų negirdėjau. Kaip aš galėčiau kažką girdėti, kai žiūrovai rėkia kiekvieno taško metu? Reikia turėti super klausą, kad išgirstum, ką kažkas šneka tribūnose. Aš jau pastebėjau, kad bokštelio teisėjai nuolat „kabinėjasi“ prie manęs dėl to, kad tėvas kažką šneka tribūnose. Supraskite, kad korte aš nieko negirdžiu. Dėl šios priežasties aš pernai pasisakiau už tai, kad trenerių patarimai mačų metu turėtų būti įteisinti, nes visi vis tiek bando apeiti šią taisyklę“.

D.Medvedevas po pergalės tikino, kad nekaltina varžovo sukčiavimu, tačiau pažymėjo, kad įspėjimą S.Tsitsipas gavo pelnytai: „Aš to nelaikau sukčiavimu, bet pagal taisykles už tokį nusižengimą reikia skirti įspėjimą. Blogiau būtų, jei tokie dalykai kartotųsi ir po įspėjimo, tada jau nežinau, ko reikėtų imtis. Aš neturiu nieko asmeniškai prieš Stefaną, tiesiog norėjau, kad būtų atkreiptas dėmesys į taisykles. Aš nežinau, ką kalbėjo jo tėvas. Gal jis tiesiog užvedinėjo sūnų, kas yra visiškai normalu ir leistina“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų