Pamatykite: J.Paulas išleido vaizdo klipą su daina, pašiepiantį D.White'ą, C.McGregorą, J.Masvidalį ir reikalaujantį teisių kovotojams (8)

2022.01.28 17:32
Dana White'as | Organizatorių nuotr.

Dana White'as | Organizatorių nuotr.

 Boksininkas ir „youtube“ žvaigždė Jake‘as Paulas kelia tikrą revoliuciją tarp kovotojų, o jo taikinyje – UFC ir jos prezidentas Dana White‘as.

J.Paulas ne kartą kritikavo UFC prezidentą Dana White‘ą už permažus atlyginimus ir nors D.White‘as pareiškė, kad neketina daugiau laiko leisti žodžių karui su J.Paului, tačiau pastarasis nelėtina savo tempo ir toliau agresyviai puola UFC verslo praktiką.

„Tai yra apie kovotojus“, – ESPN sakė J.Paulas. „Buvau sporto salėje ir mačiau, kaip šie vyrukai sunkiai dirba, kaip su jais netinkamai elgiamasi ir kaip jie yra nepakankamai apmokami. Kalbame apie kovotojų atlyginimą ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimą ir viso jo verslo sutrikdymą“.

Galiausiai J.Paulas pristatė vaizdo klipą ir dainą, kur pašiepė D.White‘ą bei tokius žymius kovotojus kaip Conorą McGregorą ar Jorge Masvidalį.

J.Paulo klipe vaidina ir buvusi UFC kovotoja bei dabartinė „Bellator“ čempionė Cris Cyborg, kuri bendrauja su į D.White‘ą panašiu žmogumi.

Galiausiai J.Paulas užrepuoja ir C.McGregorą, J.Masvidalį, Nate‘ą Diazą, Chabibą Nurmagomedovą, taip pat D.White‘o artimus draugus ir verslo partnerius Lorenzo ir Franką Ferirtas.

J.Paulas dainoje reikalauja daugiau mokėti savo kovotojams ir aprūpinti sveikatos apsauga.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų