Pirmą kartą karjeroje „Didžiojo kirčio“ turnyro finale žaisiantis N.Kyrgiosas žiūrovą „pavaišino“ viduriniu pirštu

2022.01.27 21:19
Nickas Kyrgiosas | „Twitter“ nuotr.

Nickas Kyrgiosas | „Twitter“ nuotr.

 Melburne (Australija) vykstančiame prestižiniame „Australian Open“ teniso turnyre vietiniai fanai vyrų vienetų varžybose jau nebeturi ko palaikyti, bet vyrų dvejetų turnyre jie garantuotai turės čempionus iš savo šalies.

Australai Nickas Kyrgiosas ir Thanasi Kokkinakis ketvirtadienį pusfinalyje 7:6 (7:4), 6:4 nugalėjo ispaną Marcelį Granollersą ir argentinietį Horacio Zeballosą.

Teniso „blogiukas“ N.Kyrgiosas ir šiame mače ne visada sugebėjo tvardyti emocijas. Jo nervai neatlaikė antrajame sete, kai jam reikėjo padavinėti kamuoliuką.

Pirmasis australo smūgiuotas kamuoliukas lietė tinklą, todėl jam reikėjo kartoti padavimą. Tiesa, su tokiu sprendimu N.Kyrgiosas sutikti nenorėjo ir ginčijosi su bokštelio teisėjais, gestais jam rodydamas, kad kamuoliukas skriejo gerokai virš tinklo. Tada australo paduotas kamuoliukas vėl kliudė tinklą, tad N.Kyrgioso įniršis tik dar labiau išaugo.

Netrukus australas pradėjo skųstis jį palaikančiais sirgaliais, neva šie šūkauja jo padavimų metu ir trukdo jam susikaupti. Galiausiai N.Kyrgiosas visiškai pratrūko po dar vieno nesėkmingo taško. Australas sviedė raketę žemyn, o vienam iš fanų parodė vidurinį pirštą.

Tiesa, svarbiausiais momentais N.Kyrgiosui pavyko suvaldyti emocijas. Antrojo seto dešimtajame geime jie su Th.Kokkinakiu laimėjo varžovo padavimų seriją ir taip įtvirtino pergalę.

Finale australų lauks tautiečiai – Matthew Ebdenas ir Maxas Purcellas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų