C.Gane'o treneris sakė nespirti žemų spyrių prieš F.Ngannou: „Maniau, kad gandai apie traumą yra masalas“

2022.01.27 09:21
Francisas Ngannou ir Cirylas Gane'as | Scanpix nuotr.

Francisas Ngannou ir Cirylas Gane'as | Scanpix nuotr.

 Gandai apie sunkiasvorių čempiono Franciso Ngannou kelio traumą sklandė dar prieš „UFC 270“ turnyrą, tačiau jo varžovo Cirylo Gane‘o treneris Fernandas Lopezas jais nepatikėjo.

„Netiiu“, – savo reakciją į Gane‘o brolio Davido persiųstas naujienas prisimena F.Lopezas.

F.Lopezas manė, kad tai yra „masalas“ ir vertino tai kaip strategiją.

Kai į narvą F.Ngannou žengė dėvėdamas neopreno rankoves ant abiejų kelių, F.Lopezo įtarimai tik dar labiau sustiprėjo.

„Neatlikinėk žemų spyrių“, – F.Lopezas sakė buvusiam laikinajam čempionui. „Netikiu, kad Francisas yra sužeistas. Jis kontraatakuos“.

Kaip paaiškėjo, gandai buvo teisingi. F.Ngannou pirmadienį patvirtino, kad likus trims savaitėms iki turnyro, treniruočių metu, jis patyrė kelio traumą. Ši trauma paskatino jį imtuniauti su C.Gane‘u, nekeisti stovėsenos ir dabar atlikti operaciją.

F.Lopezas pabrėžė dabar manantis, kad trauma buvo tikra, tačiau tai, kaip informacija buvo perduota, privertė jį manyti, kad vyksta kažkas kito.

„Sakiau Cirylui, kad neatsivertų darydamas žemą smūgį, nes būsi nokautuotas Franciso. Tik nespirk žemai“, – pasakojo F.Lopezas. „Naudok tai, ką išmėginome“.

Pasak F.Lopezo, tai buvo taekwondo stiliaus smūgis, leidžiantis C.Gane‘ui išlaikyti atstumą ir pelnyti taškų nerizikuojant sulaukti sunkių F.Ngannou smūgių. Tai veikė, kol F.Ngannou nepagriebė vieno iš spyrių ir parvertė C.Gane‘ą ant žemės. Taip prasidėjo grumtynės, dėl kurių F.Ngannou laimėjo.

Tai šokiravo pasaulį, tačiau F.Lopezo nenustebino.

„Žinojau, kad jie imsis imtynių. Tai jau sakiau daugelyje interviu: nematau, kaip mes per pirmuosius du raundus galime turėti bokso iššūkių. Žinojau, kad boksas nebus iššūkis ir taip atsitiko.

Francisas yra stiprus ir manau, kad jis padarė gerą darbą imtynėse, bet manęs tai nenustebino. Nesakau, kad to nevertinu – aš tai vertinu, bet nė kiek nenustebau“, – sakė F.Lopezas.

Pasibaigus kovai, F.Lopezas nuėjo iki F.Ngannou ir paspaudė jam ranką. Tai buvo būdas sumažinti įtampą, kurią sukūrė žiniasklaida, kuomet F.Ngannou lyg nematydamas praėjo pro savo buvusį trenerį.

„100 proc. man palengvėjo. Kai perėjau narvą ir paspaudžiau jam ranką, pasakiau: gerai, bičiuli, viskas baigta“, – sakė F.Lopezas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų