-

Europos biatlono čempionate N.Kočergina buvo netoli 20-uko

2022.01.26 17:02
Natalija Kočergina | Andrei Ivanov nuotr.

Apmaudžiai vietos Pekino olimpiadoje negavusi Natalija Kočergina šią savaitę dalyvauja Vokietijoje vykstančiame Europos biatlono čempionate, kuriame bent jau pirmąją dieną pasirodė geriausiai iš lietuvių.

Trečiadienį moterų 15 km asmeninėse lenktynėse N.Kočergina numušė 19 taikinių iš 20 ir užėmė 21-ą vietą. Lietuvė 2 min. 38.9 sek. atsiliko nuo auksą iškovojusios rusės Jevgenijos Burtasovos (44:22.9 min., 0 baudos min.). Sidabrą pelnė Moldovai atstovaujanti Alina Stremous (+12.1 sek., 1 baudos min.), o bronzą – rusė Natalija Gerbulova (+16.4, 0).

Kita Lietuvos atstovė Sara Urumova užsidirbo 5 baudos min. ir finišavo 91-a (14:31.4) tarp 96 sportininkių.

Bendroje IBU taurės įskaitoje dominuoja J.Burtasova (496 taškai). Į antrą vietą pakilo jos tautietė Anastasija Ševčenko (371), aplenkusi švedę Elisabeth Hoegberg (354). Į Pekino olimpiadą vyksianti Gabrielė Leščinskaitė (136) nukrito į 34-ą vietą, o N.Kočergina (29) pakilo į 87-ą poziciją.

Ketvirtadienį sportininkai turės poilsio dieną. Penktadienį tiek vyrų, tiek moterų lauks sprinto lenktynės.