Nebandykite to namie: „Jackass“ žvaigždės tarpkojis pajautė F.Ngannou smūgio jėgą (56)

2022.01.26 15:20
Francis Ngannou ir Ehrenas McGhehey | Youtube.com nuotr.

Francis Ngannou ir Ehrenas McGhehey | Youtube.com nuotr.

 UFC sunkiasvorių pasaulio čempiono kamerūniečio Francio Ngannou jėga yra plačiai „apdainuota“ sporto pasaulyje. UFC prezidentas Dana White‘as aiškino, kad po F.Ngannou smūgio žmogus jaustųsi panašiai, kaip po susidūrimo su „Ford Escort“ automobiliu. Tada jis tikino turis ir įrodymus, kurie patvirtina jo teiginį.

Ekscentriškieji „Jackass“ vyrukai neseniai nusprendė patys įvertinti F.Ngannou jėgą. Jie sugalvojo atlikti tarpkojo apsaugos testą. Šiam eksperimentui pasiryžo Ehrenas McGhehey. Tiesa, jam iš pradžių buvo žadama, kad į tarpkojį smūgiuos lengvasvoris UFC kovotojas, tačiau Johnny Knoxville‘ui pavyko susitarti dėl F.Ngannou pasirodymo šiame teste.

Ant kėdės stovėjęs E.McGhehey gavo galingą smūgį į tarpkojį iš F.Ngannou, krito nuo kėdžių ir akivaizdžiai kentė didelį skausmą.

Teigiama, kad šiame eksperimente norėjo dalyvauti ir užkietėjęs UFC fanasSteve-O“, bet jis persigalvojo, kai sužinojo, kad smūgį atliks pats UFC čempionas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų