T.Fury: „Esu pasiruošęs kovoti jau šį savaitgalį, bet A.Joshua ir O.Usykas yra bailiai, o D.Whyte'as – kovoti nenori“ (28)

2022.01.26 12:49
Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

 WBC sunkiasvorių čempionas Tysonas Fury, panašu, nekantrauja sugrįžti į ringą.

Du kartus iš eilės Deontay Wilderį nugalėjęs T.Fury patalpino vaizdo įrašą, kuriame kreipėsi į kitus sunkiasvorius britą Anthony Joshua, Dillianą Whyte’ą ir Oleksandrą Usyką.

„Tiesiog filmuosiuosi, kol vienas iš tų bailių nuspręs kovoti“, – sakė T.Fury. „Jūs visi esate bailiai! Šūdžiai ir bomžai. Man nesvarbu, su kuo aš kovoju. AJ, Usykas, Whyte’as ar dar bet kas. Kovokite su manimi! Aš esu geriausias, kuris kada nors gyveno. Jūs visi esate bailiai. Aš jus sunaikinsiu ir nokautuosiu. Ateikite ir kovokime!

Man vis uždavinėja šį klausimą – su kuo aš kovosiu, bet aš neturiu atsakymo. Esu pasiruošęs kovoti jau šį savaitgalį. Treniruojuosi jau aštuonias savaites. Kiek laiko vyrui reikia treniruotėms? A.Joshua ir O.Usykas yra bailiai, D.Whyte’as – kovoti nenori. Galite įrodyti, kad aš klystu ir kovoti su manimi, bet jūs visi esate bailiai“.

Primename, kad WBC oficialiai įsakė T.Fury ginti titulą prieš D.Whyte’ą, tačiau jiems nepavyksta susitarti. Buvo skelbiama, kad D.Whyte’ui buvo pasiūlyta 5,5 mln. JAV dolerių garantuoto uždarbio, tačiau jis norėjo 10 mln. JAV dolerių. D.Whyte‘o vadybininkas Eddie Hearnas anksčiau yra sakęs, jog jie nesutiks su 80/20 proc. padalinimu, kurį siūlo „Top Rank“. Net jeigu jie padidins pasiūlymą iki 75/25 proc. – to neužteks.

Tuo tarpu savo diržus O.Usykui pralaimėjęs A.Joshua iš karto aktyvavo revanšo sąlygą, o jų kova turėtų įvykti 2022 m. pirmą ketvirtį.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (28)
Registruoti
Anoniminiai (28)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų