-

A.Rubito vedamas „Bayern“ klubas susitvarkė su ASVEL (25)

2022.01.25 23:35
Augustine'as Rubitas | Scanpix nuotr.

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Miuncheno „Bayern“ (10/11) krepšininkai, iškovojo antrąją pergalę paeiliui turnyre.

Bavarai svečiuose 77:68 (20:16, 25:13, 16:13, 16:26) įveikė Vilerbano ASVEL (9/12) ekipą.

Miuncheno klubui tai buvo trečioji pergalė per paskutinius keturis mačus, o prancūzams – trečiasis pralaimėjimas per pastaruosius keturis susitikimus Eurolygoje.

Svečiai savo pranašumą įrodinėti ėmė antrajame kėlinyje, kai surengė sėkmingą atkarpą 11-0 ir šovė į priekį dviženkliu skirtumu (31:18).

Iškart po didžiosios pertraukos atstumas išaugo iki didžiausios šiose rungtynėse, 19 taškų (48:29).

Lemiamo ketvirčio metu aikštės šeimininkai stengėsi vytis varžovus, tačiau dviženklį deficitą pavyko nulaužti tik paskutinę minutę, kai tritaškį pataikę Charlesas Kahudi. Visgi, pergalė atiteko vokiečiams – 77:68.

„Bayern“: Augustine‘as Rubitas 17 (7/9 dvit., 1/2 trit., 10 atk. kam.), Ognjenas Jaramazas 11 (3/4 trit.), Andreasas Obstas 10, Nickas Weileris-Babbas 9, Othello Hunteris ir Vladimiras Lučičius po 8.

ASVEL: Chrisas Jonesas (6 rez. perd.) ir Youssoupha Fallas (6/6 dvit.) po 14, Jamesas Gistas 10, Charlesas Kahudi ir Marcosas Knightas po 8, Dylanas Osetkowski 6.