„Barcelonai“ – brangiausia rėmimo sutartis per futbolo istoriją? (7)

2022.01.25 22:41
Gerardas Pique | Scanpix nuotr.

Gerardas Pique | Scanpix nuotr.

 Nemažai finansinių problemų turintis „Barcelonos“ klubas, anot Ispanijos žiniasklaidos, vis tiek yra labai patraukus potencialiems rėmėjams.

Šiuo metu ekipa ieško naujo rėmėjo, kurio logotipas puikuotųsi matomiausioje vietoje ant marškinėlių. Dabar „Barcelona“ yra sudariusi sutartį su „Rakuten“, pagal kurią kasmet gauna po 55 mln. eurų. Ši sutartis netrukus baigsis, o įvairios kompanijos „Barcelonai“ jau pateikė ne vieną pasiūlymą.

„Diario Sport“ tikina, kad viena iš kompanijų siūlo „Barcelonai“ didžiausią rėmimo sutartį per futbolo istoriją. Teigiama, kad neįvardyta kompanija už savo logotipus ant „Barcelonos“ marškinėlių priekio ir rankovių bei treniruočių aprangos sumokėtų 80 mln. eurų per metus. Taip būtų pagerintas rekordas, kuris, anot „Palco 23“, priklauso Madrido „Real“. Ji pagal sutartį su „Fly Emirates“ kasmet gauna po 70 mln. eurų.

Kol kas tik spėliojama, kuri kompanija galėjo pasiūlyti „Barcelonai“ tokius pinigus. Tarp kandidačių – „VeganNation“, „Polkadot“, „Spotify“ ir „Tencent“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų