Metų naštą jaučiantis M.Tysonas gali niekada nebežengti į ringą: „Kas 12 mėnesių manyje kažkas išnyksta“ (57)

2022.01.25 20:50
Mike'as Tysonas | Youtube.com nuotr.

Mike'as Tysonas | Youtube.com nuotr.

 Bokso legenda 55-erių Mike‘as Tysonas po sugrįžimo kovos prieš Roy‘ų Jonesą jaunesnįjį žadėjo aktyviai sportuoti ir dalyvauti parodomosiose kovose kas keletą mėnesių. Visgi, nuo tos kovos jau praėjo daugiau nei metai, o M.Tysonas ringe daugiau nesirodė. Boksininkas neseniai „Full Send“ tinklalaidėje pripažino, kad vis labiau jaučia metų naštą ir veikiausiai niekada nebežengs į ringą.

„Toks jausmas, kad kas 12 ar 13 mėnesių manyje kažkas išnyksta. Tik „boom“ ir kažko nebėra. „Boom“ ir nebėra raumenų masės, „boom“ ir nebėra dar kažko. Nežinau, kas čia darosi. Yra vyrukų, kurie nori su manimi kovoti. Jie kalba apie 100 mln. JAV dolerių sumas, tačiau man atrodo, kad aš tuo niekada nebeužsiimsiu. Prieš tai sugrįžti norėjau tik todėl, kad man tai pasirodė linksma. Norėjau ringe linksmai praleisti laiką. Visgi, kai kurie žmonės tą sugrįžimą nusprendė pakelti į kitą lygį, pradėjo kelti finansinius reikalavimus ir to linksmumo nebeliko“, - aiškino M.Tysonas.

Bokso legenda pažymėjo, kad „Triller“ jam iki šiol nesumokėjo visos sumos už kovą su Roy Jonesu jaunesniuoju: „Didžiąją dalį sumos gavau, bet dalis pinigų vis dar yra nesumokėti. Nežinau, kodėl jų neatgaunu. Pagal kontraktą jie man draudžia apie tai kalbėti“.

„Manęs dalyvavimas kovose jau nebedomina. Gal tada, kai kovėmės su Roy, o Jake‘as mus „apšildė“, ir būčiau rimčiau svarstęs tokį pasiūlymą, bet dabar – ne. Sugrįžimas nebuvo toks, kokį planavau“, - pridėjo M.Tysonas, reaguodamas į gandus apie savo kovą su Jake‘u Paulu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (57)
Registruoti
Anoniminiai (57)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų