A.Joshua įsiutino pasklidę gandai: „Nepasitraukiau iš kovos su Usyku ir negavau 15 mln. svarų“ (2)

2022.01.24 23:06
Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį internete pasklido sensacingi gandai, jog britas Anthony Joshua sutiko su 15 mln. svarų sterlingų (beveik 18 mln. eurų) kompensacija už tai, kad leistų ukrainiečiui Oleksandrui Usykui kautis su britu Tysonu Fury dėl neginčijamo pasaulio čempiono statuso.

„The Telegraph“ skelbė, kad A.Joshua atsisakys kontrakte numatytos pirmumo teisės į revanšą prieš O.Usyką. Visgi, patį A.Joshua tokie gandai gerokai įsiutino.

„Žinote, kuo mane labiausiai erzina tokie interviu? Ten cituojami kažkokie mano pasisakymai, kurių net nebuvo. Aš nesuprantu, iš kur jie traukia tas citatas. Girdžiu žmones kalbant, kad aš gavau 15 mln. svarų už pasitraukimą iš kovos. Nemačiau aš tokio kontrakto ir nieko nepasirašiau. Tiesiog neklausykite viso šito mėšlo ir tikėkite tik tuo, ką išgirsite iš manęs“, - piktai kalbėjo A.Joshua.

Tuo tarpu O.Usykas neseniai prabilo apie tai, kad dėl kai kurių kontroversiškų pasisakymų apie Ukrainą jam sunkiai sekasi surasti rėmėjų.

„Ukrainoje sunku surasti rėmėjų. Per įvairius nesusipratimus praradau ne vieno milijono vertės kontraktus. Man įmonių vadovai vis aiškina, kad aš daug kalbu apie politiką. Dėl to tikrai praradau daug vertingų kontraktų, bet nesuku dėl to galvos. Pinigų gauti yra lengviau nei kitų išteklių“, - tikino O.Usykas.

Ukrainos boksininkas anksčiau papiktino savo tautiečius, kai atsisakė pasmerkti Rusiją dėl Krymo aneksijos. Pats Kryme gimęs boksininkas yra pasišventęs stačiatikis ir tikina, kad Krymas priklauso Dievui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų