D.Hookeris grįžta į puslengvį svorį: laukia 10 kovų iš eilės laimėjęs britas

2022.01.24 20:54
Danas Hookeris | Youtube.com nuotr.

Danas Hookeris | Youtube.com nuotr.

 31-erių Danas Hookeris (21-11) iš Naujosios Zelandijos buvo visai netoli UFC lengvo svorio kategorijos viršūnės, tačiau pralaimėjimai Dustinui Poirier, Michaelui Chandleriui ir Islamui Machačevui privertė jį persvarstyti ateities planus.

Iki 8-os vietos reitinge nukritęs D.Hookeris lapkričio pabaigoje patalpino vaizdo įrašą, kuriame jo svoris pasiekė 145,9 svaro (66,18 kg). Tai – leistinas svoris netitulinėms puslengvio svorio kategorijos kovoms. D.Hookeris puslengviame svoryje kovėsi iki 2016 m. ir nusprendė sugrįžti į šią svorio kategoriją.

Pirmadienį oficialiai pranešta, kad D.Hookeris pasirodys kovo 19 d. Londone (Didžioji Britanija) vyksiančiame UFC turnyre. Ten jo lauks grėsmingas varžovas – 28-erių britas Arnoldas Allenas (17-1).

A.Allenas UFC puslengvio svorio kategorijos reitinge užima 7-ą vietą. Britas iki šiol UFC laimėjo visas 8 kovas, o apskritai MMA narve turi 10 pergalių iš eilės. Vienintelę kovą A.Allenas pralaimėjo dar 2014 m. „Cage Warriors“ turnyre.

Prieš kovą A.Allenas linksmu komentaru atkreipė dėmesį į tai, kad D.Hookeris turės nemenką ūgio pranašumą. Naujosios Zelandijos kovotojas yra 10 cm aukštesnis (183 cm prieš 173 cm) ir turi 14 cm ilgesnes rankas (192 cm prieš 178 cm). Tiesa, didelis svorio metimas turėtų pakenkti jo ištvermei.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS