K.Usmanas: „Sunkiasvorių kovos evoliucionuoja, net aš nedarau to, ką Francis padarė 5 raunde“ (3)

2022.01.24 20:43
Kamaru Usmanas | Youtube.com nuotr.

Kamaru Usmanas | Youtube.com nuotr.

 Sekmadienio paryčiais Lietuvos laiku Anaheime esančioje „Honda Center“ arenoje įvyko grandiozinis ir pirmasis šių metų „pay-per-view“ kategorijos UFC turnyras, kurio pagrindinėje vakaro dvikovoje sunkiasvorių čempionas 35-erių metų Francis Ngannou sugebėjo pasinaudoti savo imtynėmis bei graplingo sugebėjimais bei po penkių raundų kovos įrodė teisėjams savo pranašumą (48-47, 48-47, 49-46) bei įveikė 31-erių metų prancūzą Cirylą Gane’ą, kuriam tai buvo pirmasis karjeros pralaimėjimas.

Su pergale F.Ngannou sveikino geras jo bičiulis nigerietis Kamaru Usmanas, pažymėjęs, kad prieš šią kovą susidėjo nemažai nepalankių aplinkybių ir nedaug trūko, kad kovą būtų tekę nukelti.

„Nuostabu jausmas iš arti pamatyti dar vieną Francio pergalę. Šį kartą pergalė buvo iškovota labai sunkiai, nes į vieną vietą susidėjo daug nepalankių aplinkybių. Nedaug trūko, kad kova apskritai nebūtų įvykusi. Tai, kad Francis viską atlaikė, ir laimėjo tokio lygio kovą, tik įrodo, jog su juo geriau nejuokauti. Gane yra rimtas kovotojas, bet Francis šiandien įrodė, kad ne veltui yra neginčijamas pasaulio čempionas. Diržas lieka Afrikoje!“, - džiaugėsi K.Usmanas.

Nigerietis taip pat pažymėjo, kad F.Ngannou jį nustebino 5-ajame raunde, kai net būdamas apatinėje parterio pozicijoje sugebėjo rasti progą apversti C.Gane‘ą, bandžiusį atlikti kojos laužimą.

„Francis yra vienas iš tų unikalių atletų, kurie gali prisitaikyti prie varžovų ir rasti skirtingų būdų, kaip laimėti kovą. Juk iš pradžių Francis neieškojo būdų pervesti kovą į parterį. Pats Cirylas pirmajame raunde inicijavo klinčą. Šitoje kovoje pamatėme, kaip evoliucionuoja sunkiasvorių kategorija. Ar jūs matėte, kaip Francis 5-ame raunde iš apatinės padėties perėjo į viršų? Po velnių, net aš to nedarau! Tai yra sunkiasvorių kategorijos evoliucija, o Francis yra baimę įvarantis varžovas“, - pažymėjo K.Usmanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų