J.Paulą į savo organizaciją pakvietęs Ch.Nurmagomedovas sulaukė atsako rusų kalba (52)

2022.01.24 18:43
Jake'as Paulas ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Jake'as Paulas ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 Kovotojo karjerą baigęs dagestanietis Chabibas Nurmagomedovas šiuo metu užsiima ne tik trenerio darbu, bet ir eina „Eagle FC“ mišrių kovos menų (MMA) organizacijos vadovo pareigas.

Jau kitą savaitę „Eagle FC“ debiutuos JAV rinkoje, o Ch.Nurmagomedovas ieško įvairiausių būdų, kaip padidinti savo organizacijos populiarumą. Dagestanietis atkreipė dėmesį net į „youtuberį“ Jake‘ą Paulą, svarstantį kada nors išmėginti jėgas MMA.

„Eagle FC“ durys visada atviros tau ir tavo komandai“, - tokią žinutę J.Paului perdavė Ch.Nurmagomedovas.

„Youtuberis“ tuomet atsakė dagestaniečiui rusų kalba ir pažymėjo, kad sutiktų keltis į „Eagle FC“ tik tuo atveju, jei pirmoji jo kova būtų prieš patį Ch.Nurmagomedovą.

J.Paulas anksčiau minėjo, kad jei sektų kitų UFC kovotojų pavyzdžiu, tada turėtų mesti svorį iki pusvidutinio svorio kategorijos ribos (apie 77 kg). Visgi, jis pažymėjo, kad rūpinasi savo sveikata, todėl MMA mieliau debiutuotų vidutinio svorio kategorijoje (apie 84 kg).

J.Paulas anksčiau minėjo, kad norėtų prisijungti prie buvusio Ch.Nurmagomedovo trenerio Javiero Mendezo auklėtinių ir taip ruoštis debiutui MMA.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (52)
Registruoti
Anoniminiai (52)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS