Buvęs UFC ir „Bellator“ kovotojas nudurtas Brazilijoje

2022.01.24 09:00
Maiquelis Falcao | Organizatorių nuotr.

Maiquelis Falcao | Organizatorių nuotr.

 Buvęs MMA kovotojas iš Brazilijos Maiquelis Falcao tragiškai žuvo gimtojoje šalyje, kuomet buvo padurtas peiliu.

Pasak Brazilijos žiniasklaidos, prie baro Peloto mieste, 40-mečiui M.Falcao kelis kartus buvo durta į pilvą. Nors kovotojas buvo nuvežtas į ligoninę, bet neišgyveno.

M.Falcao karjerą pradėjo 2004 m. ir kovojo tik Brazilijoje, kol 2010 m. pasirašė sutartį su UFC ir lapkritį „UFC 123“ turnyre vieningu teisėjų sprendimu įveikė Geraldą Harrisą. Visgi tai buvo tik vienintelė jo kova stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje.

Po kelių dienų M.Falcao buvo suimtas Brazilijoje dėl 2002 m. įvykusio incidento, kai jis prie klubo užpuolė moterį. Jam buvo skirta lygtinė bausmė, bet galiausiai jis buvo suimtas persikėlus gyventi į naują namą, o tai, pasak valdžios institucijų, buvo namų arešto pažeidimas.

Vėliau M.Falcao buvo organizuojamos dar dvi kovos UFC. 2011 m. sausį jis pasitraukė dėl traumos ir dar tais pačiais metais buvo atleistas iš UFC. Kaip vėliau pasakojo UFC prezidentas Dana White‘as, tai įvyko dėl M.Falcao incidento, kuomet jis užpuolė moterį.

2012 m. kovą M.Falcao pasirašė sutartį su „Bellator“ ir laimėjo šeštojo sezono vidutinio svorio kategorijos turnyrą. Jis sulaukė progos kovoti dėl titulo, tačiau 2013 m. vasarį nokautu antrame raunde pralaimėjo Alexanderiui Šlemenko.

Problemos už narvo ribų ir toliau persekiojo M.Falcao, kuris įtariamai vėl užpuolė moterį. Nors kovotojas aiškino, kad ji naudojo rasistinius įžeidimus, tačiau „Bellator“ galiausiai jį taip pat atleido.

Tuo metu jis turėjo 31 pergalę ir 5 pralaimėjimus, tačiau nuo tada, per šešis metus, iškovojo 9 pergales ir patyrė 14 pralaimėjimų. Jis pralaimėjo paskutiniąsias septynias savo kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS