Europos rankinio čempionatas: rusai „kosminiu“ įvarčiu išplėšė lygiąsias, nebesustabdomi norvegai patiesė ispanus

2022.01.23 23:19
Michalas Olejniczakas | Scanpix nuotr.

Michalas Olejniczakas | Scanpix nuotr.

 Slovakijoje ir Vengrijoje tęsiasi 15-asis Europos vyrų rankinio čempionatas. Sekmadienį jame buvo žaidžiami antrojo etapo ketvirtojo turo susitikimai antroje grupėje.

Dramatiškose rungtynėse rusai paskutinėmis akimirkomis išplėšė lygiąsias – 29:29 (12:13) – prieš lenkus. Kiekybinę persvarą lemiamu metu turėję lenkai pelnė įvartį likus žaisti vos 3 sek. ir pirmavo 29:28.

Rusai spėjo paprašyti pertraukėlės ir po jos išsimetė kamuolį iš aikštės vidurio. Jiems jau reikėjo stebuklo ir tas stebuklas įvyko. Keletą žingsnių nuo vidurio linijos žengęs Sergejus Kosorotovas atliko labai tolimą metimą ir neįtikėtinai sugebėjo nuginkluoti lenkų vartininką. Įvartis buvo pelnytas dar prieš nuaidint sirenai, todėl lenkai galėjo tik griebtis už galvų.

Rungtynių apžvalga:

Rusai (3 tšk.), nepaisant išplėštų lygiųjų, jau prarado viltis patekti į pusfinalį. Tokių vilčių nebeturi ir pirmą tašką pelnę lenkai.

Vis sunkiau sustabdoma jėga čempionate tampa Norvegijos rinktinė. Pirmajame etape strigę ir rusams pralaimėję bei ilgai su lietuviais vargę norvegai antrajame etape jau laimėjo tris mačus iš eilės, o sekmadienį 27:23 (14:11) patiesė net ir titulą ginančius ispanus.

Dar vieneriose sekmadienio rungtynėse švedai 25:21 (12:10) įrodė pranašumą prieš vokiečius.

Rungtynių apžvalga:

Su 2 tšk. likę vokiečiai jau irgi nebeturi vilčių patekti į pusfinalį, o dėl 2 kelialapių kovos Norvegija, Ispanija ir Švedija. Visos šios 3 rinktinės turi po 6 tšk. Geriausioje padėtyje yra ispanai – jie paskutiniame ture žais su dėl nieko nekovojančiais lenkais. Tuo tarpu norvegai ir švedai stos į žūtbūtinį tarpusavio mūšį. Tiesa, jei lenkai sensacingai nugalėtų ispanus, tada norvegams ir švedams užtektų lygiųjų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų