Kuklios „UFC 270“ algos: nedaug uždirbęs F.Ngannou sulaukė T.Fury pasiūlymo (8)

2022.01.23 21:39
Cirylas Gane'as ir Francis Ngannou | Scanpix nuotr.

Cirylas Gane'as ir Francis Ngannou | Scanpix nuotr.

 UFC kovotojų algos po turnyrų neretai būna neviešinamos, tačiau kai kurių valstijų atletikos komisijos šių duomenų nusprendžia neslėpti. Tai padarė Kalifornijos atletikos komisija, atskleidusi oficialus „UFC 270“ turnyro dalyvių uždarbius.

Jau daug kartų savo uždarbiu besiskundęs UFC sunkiasvorių čempionas kamerūnietis Francis Ngannou teuždirbo 642 tūkst. JAV dolerių (600 tūkst. už dalyvavimą turnyre ir 42 tūkst. pagal rėmimo sutartį su „Venum“). F.Ngannou kontrakte nebuvo premijos už pergalę, negavo jis ir premijos, skiriamos už geriausius vakaro pasirodymus. Tiesa, F.Ngannou, kaip čempionas, dar turėtų gauti tam tikrą pajamų dalį nuo „pay-per-view“ pardavimų, bet ta suma paaiškės kiek vėliau. Beje, pusę šios algos F.Ngannou nusprendė gauti bitkoinais.

F.Ngannou yra minėjęs, kad norėtų bent kartą išmėginti save bokso ringe prieš kurį nors garsų sunkiasvorį boksininką ir tai iš finansinės pusės yra visiškai suprantama. „Mirror“ jau paskaičiavo, kad UFC sunkiasvorių čempionas už kovą uždirbo apie 50 kartų mačiau nei sunkiasvorių bokso čempionas Tysonas Fury už kovą su Deontay Wilderiu.

Beje, T.Fury „twitter“ tinkle po „UFC 270“ turnyro kreipėsi į F.Ngannou ir pasiūlė šiam susikauti bokso ringe, kur sukasi daug rimtesnės pinigų sumos. Kamerūnietis spaudos konferencijoje pažymėjo, kad neatmeta galimybės visus metus nesirodyti UFC narve, jei jam nebus pasiūlytos geresnės kontrakto sąlygos.

Antras pagal uždarbį „UFC 270“ turnyre buvo prancūzas Cirylas Gane‘as, gavęs 542 tūkst. JAV dolerių. Brandonas Moreno uždirbo 292 tūkst. JAV dolerių, o naujuoju čempionu tapęs Deivesonas Figueiredo – 232 tūkst.

Šešiaženkles sumas dar gavo charizmatiškasis Michelis Pereira (106 tūkst.) ir rusas Saidas Nurmagomedovas (104,5 tūkst.). Pastarojo kovotojo uždarbį praktiškai padvigubino gauta premija už labai greitą pergalę – jis vos per 47 sek. smaugimo veiksmu nugalėjo Cody Stamanną.

UFC narve praėjusią naktį debiutavo lietuvių kilmės Kanados kovotoja Jasmine Jasudavicius. Ji, kaip UFC debiutantė, kol kas kaunasi už minimumą. UFC už pasirodymą turnyre jai tesumokėjo 10 tūkst. JAV dolerių. Dar tiek pat ji gavo už pergalę, o 4 tūkst. JAV dolerių gavo iš „Venum“, tad bendras jos uždarbis siekė 24 tūkst. JAV dolerių.

„UFC 270“ turnyrą Anaheimo „Honda Center“ arenoje stebėjo 17 387 žmonės. Iš jų buvo surinkta 5,29 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA