UFC kovotoja atsivėrė po pergalės: „Striptizo šokėjos darbą mečiau prieš 6-8 savaites“ (4)

2022.01.23 21:16
Vanessa Demopoulos | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Vanessa Demopoulos | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Praėjusią naktį vykusiame grandioziniame „UFC 270“ turnyre pirmą pergalę žymiausiame pasaulio MMA narve iškovojo 33-ejų amerikietė Vanessa Demopoulos (7-4). Pernai pralaimėjimu UFC debiutavusi V.Demopoulos šį kartą susikovė su 37-erių argentiniete Silvana Gomez Juarez (10-4), kuri taip pat į narvą grįžo po nesėkmingos debiutinės kovos.

S.Gomez Juarez greitai pasiuntė varžovę į nokdauną dešinės rankos smūgiu, bet iš to nieko nepešė. Amerikietė sugriebė varžovės ranką ir pradėjo ją laužti. S.Gomez Juarez ilgai skausmo nekentė ir pasidavė jau pirmojo raundo viduryje.

V.Demopoulos po kovos neslėpė džiaugsmo. Sportininkė narvo viduryje atliko špagatą, o vėliau šoko į komentatoriaus Joe Rogano glėbį. Vėliau vykusioje spaudos konferencijoje amerikietė atskleidė, kad vos prieš porą mėnesių dar dirbo...striptizo šokėja.

„Nemanau, kad tai yra paslaptis – daug kas žino, kuo užsiėmiau pastaruosius 13 metų. Dabar galiu tai ištarti viešai – baigiau striptizo šokėjos karjerą, kad pilnai susikoncentruočiau į treniruočių stovyklą šiai kovai. Nustojau šokti prieš 6 ar 8 savaites ir visas jėgas sutelkiau į MMA treniruotes. Salėje sunkiai dirbau kiekvieną dieną. Turiu pasakyti, kad daugelis mano džiu-džitsu sugebėjimų yra ištobulinti dėl dažnų šokių ant stulpo“, - atskleidė V.Demopoulos.

Amerikietė šiuo metu UFC kovoja praktiškai už minimumą. Už dalyvavimą turnyre ji gavo 12 tūkst. JAV dolerių, dar tiek pat – už pergalę. Tiesa, V.Demopoulos finansinę situaciją ženkliai pagerino pelnyta premija. UFC nusprendė, kad V.Demopoulos pasirodymas praėjusią naktį buvo vienas geriausių ir jai skyrė 50 tūkst. JAV dolerių premiją. Dar 4 tūkst. ji gavo pagal UFC sutartį su „Venum“, tad iš viso per turnyrą uždirbo 78 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų