J.Jasudavicius atskleidė, ką pasakė varžovei, kai parvertė ją į parterį

2022.01.23 16:51
Jasmine Jasudavicius | Youtube.com nuotr.

Jasmine Jasudavicius | Youtube.com nuotr.

 Sekmadienio paryčiais Lietuvos laiku Anaheime esančioje „Honda Center“ arenoje įvyko grandiozinis ir pirmasis šių metų „pay-per-view“ kategorijos UFC turnyras, kuriame lietuvių kilmės kanadietė 32-ejų Jasmine Jasudavicius (7-1) teisėjų sprendimu 30-27, 29-28, 29-28 įveikė 22-ejų amerikietę Kay Hansen (7-5).

„Jausmas pasakiškas. Viskas yra dar geriau, nei galėjau pasvajoti. Kovos metu stengiausi kažkaip nepasiduoti emocijoms ir nepradėti krėsti kvailysčių narve. Galimybė debiutuoti UFC pasitaiko tik vieną kartą, todėl nenorėjau sugadinti savo pirmosios kovos, pralaimėti ir grįžti namo prastos nuotaikos. Pasirinkau saugesnę taktiką ir tai atsipirko. Varžovė metus nekovojo, todėl nežinojau, ko iš jos galima tikėtis. Iš pradžių planavau naudotis ištiestų rankų ilgio pranašumu ir kovoti stovėsenoje iš distancijos, bet labai tvirtai jaučiausi ir graplinge, todėl nusprendžiau taip tęsti kovą“, - spaudos konferencijoje sakė J.Jasudavicius.

Lietuvių kilmės kovotoja pripažino, jog narve spėjo ir pasikalbėti su varžove: „Ji pagavo mano koją, parvertė mane ir aš pagalvojau – o, mėšlas, aš ir vėl čia. Pasakiau sau, kad esu ne kartą buvusi tokioje padėtyje, kad turiu išlikti rami ir išsikapstyti iš sunkios padėties. Tada man pavyko užsiimti dominuojančią poziciją parteryje ir pasakiau varžovei – „dabar turėsime problemų, mažule“ ar kažką panašaus“.

„Nežinau, kodėl varžovė pasirinko pereiti į aukštesnę svorio kategoriją. Man atrodo, ji šitai kategorijai kiek per smulkaus sudėjimo, bet tai yra jos gyvenimas, jos pasirinkimai ir jei jai tai atrodo teisinga, tegul ji tai ir daro. Aš pati anksčiau galvodavau, kad esu 115 svarų kategorijos kovotoja ir esant tinkamam pasiūlymui neatsisakyčiau ten grįžti, bet dabar gerai jaučiuosi ir 125 svarų kategorijoje“, - sakė sportininkė.

J.Jasudavicius pasidžiaugė, kad jos kova su K.Hansen buvo nukelta savaite vėliau. Iš pradžių planuota, kad jos kausis sausio 15 d. apytuštėse „UFC Apex“ patalpose, bet vėliau kova perkelta į grandiozinį „UFC 270“ turnyrą, kur arena buvo užpildyta sausakimšai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA