Plyšusiais raiščiais kovą laimėjusį F.Ngannou nustebino UFC užkulisiniai žaidimai: „Nežinau, kodėl Dana neįteikė mano diržo“ (4)

2022.01.23 15:09
Francis Ngannou | Youtube.com nuotr.

Francis Ngannou | Youtube.com nuotr.

 Sekmadienio paryčiais Lietuvos laiku Anaheime esančioje „Honda Center“ arenoje įvyko grandiozinis ir pirmasis šių metų „pay-per-view“ kategorijos UFC turnyras, kurio pagrindinėje vakaro dvikovoje sunkiasvorių čempionas 35-erių metų Francis Ngannou sugebėjo pasinaudoti savo imtynėmis bei graplingo sugebėjimais bei po penkių raundų kovos įrodė teisėjams savo pranašumą (48-47, 48-47, 49-46) bei įveikė 31-erių metų prancūzą Cirylą Gane’ą, kuriam tai buvo pirmasis karjeros pralaimėjimas.

UFC yra įprasta, kad čempiono diržą po titulinių kovų įteikia organizacijos prezidentas Dana White‘as, tačiau šį kartą viskas buvo kitaip. F.Ngannou diržą gavo iš UFC kovų planuotojo Micko Maynardo.

„Nežinau, kodėl jie taip nusprendė. Jų ir klauskite. Aš šitam sprendimui neturėjau jokios įtakos. Kažkodėl jie patys taip nusprendė. Reikės jų paklausti, kodėl jie taip pasielgė“, - spaudos konferencijoje sakė F.Ngannou.

Dar keisčiau buvo tai, kad D.White‘as net nepasirodė „UFC 270“ spaudos konferencijoje, kas jam irgi yra labai neįprasta. Jau kurį laiką kalbama, kad F.Ngannou santykiai su UFC vadovybe yra labai suprastėję. Kamerūnietis reikalauja padidinti jo kovų honorarus, taip pat nori išlygos leidžiančios jam kautis bokso ringe.

„Aš nepatenkintas ne tik finansinėmis detalėmis. Taip, pinigai yra svarbi dalis, bet man nepatinka ir kai kurios kitos kontrakto detalės. Nemanau, kad tai sąžininga. Nesijaučiu esąs laisvas žmogus. Man atrodo, kad kiekvienas turėtų teisę išsireikalauti geriausių įmanomų sąlygų. Mes šiame sporte įdedame daug darbo, aliname savo organizmus ir mums už tai turėtų būti atlyginta“, - sakė F.Ngannou.

Pagal standartines UFC taisykles, F.Ngannou, apgynęs diržą, automatiškai prasitęsė kontraktą su organizacija dar 3 kovoms arba 1 metų laikotarpiui. Kamerūnietis pažymėjo, kad šiuo atveju žada rinktis antrąjį variantą. F.Ngannou sako nebekovosiantis pagal dabartines kontrakto sąlygas. Jei jis metus nesirodys narve, jo kontraktas baigsis, o UFC galės atimti iš jo diržą dėl neaktyvumo.

„Per paskutinius 3 metus koviausi 3 kartus, tai nežinau, kas čia tokio, jei dabar metus ir palaukčiau. Aš su tokiu sprendimu jau susitaikiau“, - sakė kamerūnietis.

F.Ngannou pažymėjo, kad į narvą žengė plyšusiais kelio raiščiais, todėl kovos metu dėvėjo papildomas apsaugas. Čempiono gydytojas rekomendavo F.Ngannou neiti į narvą, nes tai galėjo negrįžtamai pažeisti jo kelius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų