J.Jasudavicius apie kovą su pikantiškas nuotraukas pardavinėjančia varžove: „Tikiuosi „pavogti“ dalį jos „OnlyFans“ gerbėjų“ (2)

2022.01.22 16:02
Kay Hansen ir Jasmine Jasudavicius | Youtube.com nuotr.

Kay Hansen ir Jasmine Jasudavicius | Youtube.com nuotr.

 Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku vyksiančiame „UFC 270“ mišrių kovos menų (MMA) turnyre Anaheimo „Honda Center“ arenoje pasirodys ir lietuvių kilmės kanadietė Jasmine Jasudavicius (6-1).

32-ejų J.Jasudavicius susikaus su 22-ejų amerikiete Kay Hansen (7-4). J.Jasudavicius pernai sėkmingai pasirodė Dana White‘o vardo „Contender Series“ turnyre ir dabar pirmą kartą žengs į UFC narvą. Tuo tarpu K.Hansen UFC jau kaunasi pusantrų metų ir čia turi 1 pergalę bei 1 pralaimėjimą.

K.Hansen prieš kurį laiką ėmėsi papildomos veiklos, kad galėtų finansuoti savo pasiruošimą kovoms. Amerikietė prisijungė prie „OnlyFans“ platformos ir ten pradėjo pardavinėti pikantiškas savo nuotraukas. Nors tokie kovotojų sprendimai dažniausiai vertinami kontroversiškai, pati J.Jasudavicius džiaugiasi, kad dėl tokių projektų K.Hansen tapo populiaresne, o tai reiškia, kad ir jų kovą turėtų stebėti daugiau žmonių.

„Treneris mane jau vadina „OnlyFans“ žudike. Aš pati Kay sprendimą palaikau, nes ji taip didina savo populiarumą, didina savo sekėjų gretas, o aš turėsiu progą „pavogti“ dalį jos „OnlyFans“ sekėjų ir paversti juos savo fanais. Galiu garantuoti, kad tai bus puiki turnyro atidarymo kova. Mes abi su Kay esame universalios kovotojos, todėl narve turėtumėte pamatyti visko po truputį. Kay jau įrodė, kad narve nebijo įsivelti į karą ir gerai atlaiko tokius mūšius, o jos silpnybė galėtų būti tai, kad ji dabar pakilo į aukštesnę svorio kategoriją. Ji pirmą kartą kovos prieš didesnę varžovę“, - „Fansided“ sakė J.Jasudavicius.

Lietuvių kilmės kovotoja taip pat pasidžiaugė, kad prieš debiutą UFC galėjo „apšilti“ D.White‘o vardo turnyre: „Toks jausmas, kad kova Dana White‘o vardo turnyre buvo mano debiutas UFC, nors oficialiai į šios organizacijos narvą įžengsiu tik dabar. Jau įrodžiau, kad galiu susitvarkyti su įtampa ir svarbiausiu metu parodyti viską, ką sugebu. Džiaugiuosi, kad debiutuose tokiame grandioziniame turnyre kaip „UFC 270“. Galimybė kautis „pay-per-view“ kategorijos turnyre yra svajonės išsipildymas. Per Dana White‘o turnyrą jau apsipratau su tuo, kaip dirba UFC, kaip reikia išnaudoti socialinius tinklus ir t.t. Prieš šią kovą nesijaučiu kaip UFC naujokė. Jaučiuosi kaip kovotoja, kuri tiesiog grįžo atlikti savo darbą“.

Priminsime, kad Antrojo pasaulinio karo metais J.Jasudavicius senelis iš mamos pusės atvyko į Kanadą. Pati sportininkė prieš 8-erius metus lankėsi Lietuvoje.

„Tada praleidau tris savaites Lietuvoje. Žinau Vilnių, Trakus. Man patiko. Man patiko maistas – daug grietinės, kiaulienos ir bulvių. Manau, jeigu būčiau Lietuvoje, sunkiai man sektųsi mesti svorį ir rengtis kovoms – valgyčiau, valgyčiau ir net nenoriu pagalvoti, kiek sverčiau“, - Sportas.lt yra sakiusi J.Jasudavicius.

J.Jasudavicius prisipažino, kad labiausiai ją sužavėjo kugelis... Ir šį žodį ji ištarė kuo puikiausiai lietuviškai.

„O dar cepelinai. Kaip gi be jų. Mano mama iki šiol gamina daug lietuviškų patiekalų, todėl žinau, kas yra cepelinai. Stebitės, kodėl patiekalų pavadinimus sakau lietuviškai? Nesistebėkite. Aš moku ir daugiau lietuviškų žodžių, tarkime, „Labas“, – nusijuokė J.Jasudavicius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų