Garbingas elgesys narve: po nelegalaus varžovo spyrio pakilęs kovotojas pribaigė oponentą (50)

2022.01.22 12:13
Kovos akimirkos | „Twitter“ nuotr.

Kovos akimirkos | „Twitter“ nuotr.

 Praėjusią savaitę vykusiame „Showcase MMA 23“ turnyre garbingu elgesiu pasižymėjo profesionalų narve debiutavęs amerikietis Marquellas Fulwoodas-Jonesas (1-0).

Super sunkiasvorių kategorijoje M.Fulwoodas-Jonesas susitiko su tautiečiu Brandonu Caltonu (2-2). Jau kovos pradžioje B.Caltonas atliko nelegalų spyrį. Jis keliu spyrė į galvą M.Fulwoodui-Jonesui, nors šis tuo metu buvo parteryje, o jo rankos lietė žemę.

Po nelegalaus spyrio teisėjas sustabdė kovą, o M.Fulwoodas-Jonesas tiesiog liko gulėti ant pilvo. Jis turėjo teisę netęsti kovos ir Aljamaino Sterlingo stiliumi laimėti kovą po varžovo diskvalifikacijos. Visgi, M.Fulwoodas-Jonesas nusprendė pasielgti garbingai. Jis atsigavo po spyrio ir sutiko tęsti kovą.

Iš B.Caltono buvo atimtas 1 taškas ir kova tęsėsi. Pirmojo raundo pabaigoje M.Fulwoodas-Jonesas pataikė varžovui į galvą, šis slystelėjo ir atsidūrė sunkioje padėtyje. Po dar kelių M.Fulwoodo-Joneso smūgių teisėjas nutraukė kovą ir įskaitė jo pergalę techniniu nokautu.

„Narve buvo labai slidu. Man pasirodė, kad varžovas krito tada, kai paslydo. Visa šita kova buvo gana beprotiška. Varžovas buvo daug atletiškesnis, nei tikėjausi. Daugiau šitoje svorio kategorijoje nebekovosiu. Šitie vyrukai man per dideli“, - sakė M.Fulwoodas-Jonesas.

Prieš šią kovą M.Fulwoodas-Jonesas svėrė 126,1 kg, o B.Caltonas – net 139,4 kg.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (50)
Registruoti
Anoniminiai (50)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų