Lietuva
III kėlinys, 3 min.
51
:
41
Atsinaujins po sek
Latvija

A.Rubliovas į Australiją skrido užsikrėtęs covid-19, A.Zverevas neabejoja, kad turnyre dalyvauja ir daugiau užsikrėtusių tenisininkų (5)

2022.01.21 09:02
Alexanderis Zverevas | Scanpix nuotr.

Alexanderis Zverevas | Scanpix nuotr.

 Ričardo Berankio pasirodymą „Australian Open“ turnyre užbaigęs rusas Andrejus Rubliovas prisipažino, kad į Australiją skrido nepaisant to, kad turėjo teigiamą covid-19 testą.

„Kai skridau į Australiją, mano testas dar buvo teigiamas, tačiau ligos sunkumo balas, ar kaip ten jis vadinasi, buvo labai menkas, todėl buvau įleistas į šalį. Negana to, 10 dienų dar praleidau karantine. Man vėliau dar reikėjo atlikti antigeno testą, jis buvo neigiamas ir galėjau keliauti po šalį. PGR testas man nebuvo atliktas. Kas ten žino, gal jis vėl būtų rodęs užsikrėtimą, nors pats viruso jau nebeplatinu ir nekeliu grėsmės aplinkiniams“, - pasakojo pilnai pasiskiepijęs A.Rubliovas.

Tuo tarpu trečioji planetos raketė vokietis Alexanderis Zverevas pažymėjo, kad turnyre, jo nuomone, taikomi per menki saugumo reikalavimai. Dėl šios priežasties jis susikūrė savo „burbulą“ ir nenori rizikuoti užsikrėsti covid-19.

„Mums leidžia vaikščioti po restoranus ir po įvairias kitas vietas, todėl nieko keisto, kad vis daugiau žmonių užsikrečia covid-19. Manau, kad bent keletas tenisininkų buvo užsikrėtę covid-19, kai čia atvyko. Jei mus čia profilaktiškai testuotų, tai tų atvejų tikrai būtų ne vienas. Aš pats savanoriškai susikūriau čia savotišką „burbulą“. Nenoriu rizikuoti užsikrėsti“, - sakė A.Zverevas.

Vienas iš retų užsikrėtimų covid-19 „Australian Open“ turnyre buvo nustatytas Bernardui Tomičiui. Jis mačo metu aiškino bokštelio teisėjai, kad jaučiasi prastai ir kad jo testas tuoj bus teigiamas. Po 2 dienų australas pranešė, kad nuspėjo ateitį – jis išties užsikrėtė covid-19 ir buvo izoliuotas viešbutyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų