„Real“ be didesnio vargo susitvarkė su ALBA

2022.01.20 22:34
Thomas Heurtelis | Scanpix nuotr.

Pergalę Eurolygoje iškovojo Madrido „Real“ (16/3) komanda, kuri svečiuose 89:74 (19:15, 29:21, 25:20, 16:18) įveikė Berlyno ALBA (6/13) krepšininkus.

Thomas Heurtelis nugalėtojams pelnė 17 taškų, 13 surinko Vincentas Poirieras.

ALBA gretose su 21 tašku rezultatyviausias buvo Maodo Lo.

Ispanijos klubas trumpai vienu tašku atsiliko pirmajame kėlinyje, o vėliau pirmavo iki pat mačo pabaigos.

Paskutiniame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs iki 23 taškų.

„Real“ gretose jau žaidė iš NBA grįžęs Gabrielis Deckas, kuris per aštuonias minutes pelnė 2 taškus.

Madrido komandai tai yra penkta pergalė iš eilės ir Eurolygos lentelėje pakilo į pirmąją vietą.

„Real“: Thomas Heurtelis 17, Vincentas Poirieras 13, Guerschonas Yabusele 12, Trey Thompkinsas 10.

ALBA: Maodo Lo 21, Marcus Erikssonas ir Benas Lammersas po 10, Oscaras Da Silva ir Louisas Olinde po 8.