-
08-03, 22:00
-
-

Puikiai žaidęs E.Protčenko padėjo iškovoti pergalę, „Comet“ su dviem lietuviais po mėnesio pertraukos pratęsė sezoną

2022.01.19 23:27
Edgaro Protčenko | „Facebook“ nuotr.

Trečiadienį aukščiausioje Latvijos ledo ritulio lygoje Daugpilio „HK Dinaburga“ su Domu Janušoniu namuose 1:3 neatsilaikė prieš „Olimp/Ventą 2002“. Lietuvis kartą smūgiavo į vartus.

„HK Dinaburga“ (10 tšk.) lieka priešpaskutinėje – 6-oje – vietoje.

Antroje pagal pajėgumą Prancūzijos lygoje Edgaro Protčenko atstovaujama „Chambery“ ekipa namuose 8:3 nugalėjo „Tours“ ledo ritulininkus. Lietuvis pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus smūgiavo į vartus.

„Chambery“ (17 tšk.) tarp 14 komandų rikiuojasi 11-a.

Po daugiau nei mėnesio pertraukos pratęstas Norvegijos antros lygos sezonas. Haldeno „Comet“ su dviem lietuviais savo arenoje 3:5 pralaimėjo prieš „Gjovik“. Ugnius Čižas per 22 min. 56 sek. atliko rezultatyvų perdavimą, gavo 2 baudos min. ir laimėjo 51,7 proc. ritulio išmetimų. Paulius Gintautas žaidė 21 min. 8 sek. ir 8 kartus smūgiavo į vartus.

„Comet“ (42 tšk.) užima 2-ą vietą 8 klubų pirmenybėse, bet žaidė 3-4 rungtynėmis daugiau už savo persekiotojus.