D.White‘as įvardijo 4 geriausius visų laikų UFC kovotojus: neįtraukė nei Ch.Nurmagomedovo, nei C.McGregoro

2022.01.19 21:39
Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 UFC prezidentas Dana White‘as, bendraudamas su „Yahoo Sports“ žurnalistu Kevinu Iole‘u, įvardijo 4 geriausius visų laikų organizacijos kovotojus.

„Aš renkuosi Joną Jonesą, Kamaru Usmaną, GSP ir...Andersoną Silvą“, - sakė D.White‘as.

Tai kiek nustebino jį kalbinusį K.Iole‘ą. Žurnalistas paklausė, ar D.White‘as išties reitinguoja A.Silvą aukščiau už Ch.Nurmagomedovą.

„Taip. Andersonas tiesiog daugiau nuveikė šiame sporte. Jis ilgiau tęsė karjerą. Sutinku, kad Chabibo dominavimas buvo įspūdingas, bet tai vėlgi yra skirtingų kartų lyginimas. Skirtingose kartos turėjo skirtingą kovinio sporto įgūdžių lygį“, - sakė D.White‘as.

Tuo tarpu K.Iole‘as savo reitinge Ch.Nurmagomedovui atidavė antrą vietą: „Tai labai įdomi tema. Aš be jokių abejonių prie visų laikų geriausiųjų įrašyčiau Joną Jonesą. Antra vietą atiduočiau Chabibui. Trečią vietą rinkčiausi iš GSP, Usmano ir Demetriouso Johnsono. Visgi, vertinant kovotojų jėga, Demetriousą reikėtų išbraukti. Lieka GSP ir Usmanas. Iš jų pasirinkčiau Usmaną. Jis jau ilgą laiką yra nenugalėtas narve, nors šiais laikais UFC kovos yra aukštesnio lygio nei bet kada anksčiau. Dabar čia kaunasi geresni atletai, todėl sakyčiau, kad Kamaru nugali pajėgesnius varžovus, nei tie, kuriuos nugalėdavo GSP“.

Iš visų paminėtų legendų šiuo metu aktyviai karjerą UFC tęsia tik K.Usmanas. G.St-Pierre‘as baigė karjerą prieš keletų metų, Ch.Nurmagomedovas taip pat yra pakabinęs pirštines ant vinies, A.Silva paliko UFC ir perėjo į boksą, D.Johnsonas kovoja ONE organizacijoje, o J.Jonesas 2 metus ruošiasi debiutui UFC sunkiasvorių kategorijoje, bet niekas nežino, ar tas debiutas tikrai įvyks.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų