N.Hayesas-Davisas: „Žmonės vis klausė, ar N.Djokovičius man perdavė covidą?“

2022.01.18 12:02
Nigelis Hayesas-Davisas | Scanpix nuotr.

Nigelis Hayesas-Davisas | Scanpix nuotr.

Pastaruosius du sezonus Kauno „Žalgiryje“ rungtyniavęs ir lietuvių kalbos paslapčių mokęsis Nigelas Hayesas-Davisas priėmė naujų iššūkių gyvenime. Krepšininkas ne tik prisijungė prie vienų Eurolygos favoritų „FC Barcelona“, bet ir pradėjo mokytis naujų kalbų – ispanų bei kroatų.

Žingeidumu ir iškalba maloniai stebinantis puolėjas apie savo pirmąjį sezoną Barselonoje sutiko pasidalinti įspūdžiais su „Žalgiris Insider“ laidų vedėju Ryčiu Kazlausku tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir+.

„Atvykdami į Barseloną, turime nuostabią galimybę laimėti. Nuostabu būti to dalimi. Džiaugiuosi, kad jis (Šarūnas Jasikevičius – zalgiris.lt) čia mane pasikvietė, nors ant jo burnojau. Kuomet atvykau čia, mes, naujokai, turėjome pasakyti po nedidelę kalbą, tad aš jam pasakiau: „Oho, keista, kad jau pirmaisiais metais, kai išvykai, nepasiėmei manęs kartu su savimi. Turbūt dabar tau atleidžiu, nes vis dėlto pasikvietei ir mane“, – šypsojosi N.Hayesas-Davisas.

Pokalbio metu buvęs žalgirietis papasakojo apie vieną iš plačiausiai socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje nuskambėjusių šio sezono žaidėjo momentų. Po rungtynių Belgrade su vietos „Crvena Zvezda“ N.Hayesui-Davisui buvo greitai nustatytas teigiamas COVID-19 testas ir žaidėjas, su komanda atvykęs į Atėnus, buvo priverstas praleisti daugiau nei savaitę vienas saviizoliacijoje viešbučio kambaryje.

Negana to, krepšininkas saviizoliaciją pasitiko minėdamas savo 27-ąjį gimtadienį, o savo auklėtinį po pergalės prieš Atėnų „Panathinaikos“ tiesioginio eterio metu su gimtadieniu sveikino ir Š.Jasikevičius. Staigmeną žaidėjui ruošė ir komandos draugai, sveikinę amerikietį per vaizdo skambutį su tortu bei degančia žvakute.

Pats krepšininkas dabar visą šią istoriją prisimena su šypsena, nors tikino, kad buvo sulaukęs daug užklausų socialinėje medijoje. Dalis sirgalių klausė N.Hayeso-Daviso, ar jis neužsikrėtė koronavirusu nuo teniso žvaigždės Novako Djokovičiaus, su kuriuo fotografavosi po rungtynių Belgrade. N.Djokovočius greitai po minėtos dvikovos gavo teigiamą COVID-19 testą.

„Buvau labai supykęs, nes norėjau žaisti. Pagaliau jaučiausi grįžęs į žaidimą, prieš tai sužaidžiau dvejas geras varžybas, o dabar išpuolė rungtynės per mano gimtadienį. Buvome užbaigę išvyką su pergale. Buvo mano gimtadienis, jaučiausi taip gerai, staiga sužinau, kad man covidas, galvojau: „Jūs rimtai? Per mano gimtadienį ir rungtynių dieną? Tad negaliu žaisti, nieko negaliu daryti?“

Jau buvau Europoje, bet net ne savo namuose. Buvau kitoje valstybėje, viešbutyje per savo gimimo dieną. Tai mane gerokai suerzino. Net ir dabar prisiminimai sugrįžta, nes vis kalbama apie tai, kad aš turėjau covidą, kuomet Novakas Djokovičius turėjo covidą. Jis pasidarė testą ir gavo teigiamą atsakymą gruodžio 16-tą dieną, per mano gimtadienį. Dabar nuolat girdžiu apie tai kalbant ir komentuojant socialinėse medijose. Žmonės žymi mane komentaruose ir sako: „ar tu jam perdavei covidą? Ar jis tau perdavė covidą?“. Nenoriu apie tai klausyti, bet kartais toks yra gyvenimas, kartais jis būna juokingas, tokia ir buvo ši situacija.“

Pokalbio pabaigoje, paklaustas, ko labiausiai pasiilgo iš sezonų su Kauno „Žalgiriu“, N.Hayesas-Davisas ilgai galvos nelaužė ir turėjo konkretų atsakymą.

„Labiausiai pasiilgau galėjimo eiti į treniruočių salę tada, kai to noriu. Nors lygiai taip pat ir pasiilgau fanų, jie buvo nuostabūs. Tie plojimai rungtynių pradžiose… Šių dviejų dalykų pasiilgau labiausiai, – tikino N.Hayesas-Davisas. – Kaunas buvo toks mažas, jaukus, įsėsdavau į automobilį, trys minutės kelio, aš jau ten. Bet kuriuo metu, kai norėdavau. Dabar, Barselonoje, nukeliauji, bet niekada negali žinoti, kas ten bus. Salės riedulio rungtynės, futsalas – kažkas vyksta. Galėti eiti, kada ten nori – to ir pasiilgau.“  

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų