93

J.Embiidas neišgelbėjo „76ers“ nuo triuškinančio pralaimėjimo Vašingtone (1)

2022.01.17 23:21
Joelas Embiidas | Scanpix nuotr.

Joelas Embiidas pelnė net 32 taškus, tačiau tai Filadelfijos „76ers“ (25/18) komandos neišgelbėjo nuo pralaimėjimo po dviejų iš eilės pergalių NBA lygoje.

Filadelfijos klubas svečiuose 98:117 (29:38, 26:23, 28:30, 15:26) neatsilaikė prieš Vašingtono „Wizards“ (23/21) krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtoji pergalė per paskutinius penkis susitikimus.

Mačą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, spurtavę 11-0 ir ėmę tolti nuo oponentų (2:11).

Vis dėlto, dviženklę persvarą JAV sostinės klubas pasiekė tik antrajame kėlinyje, kai skirtumas išaugo iki 12 taškų (44:56).

„76ers“ krepšininkai nuožmiai kovojo ir mažais žingsniais artėjo varžovo link, tačiau lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje. Svečiai buvo sumažinę deficitą iki 6 taškų (85:91), tačiau netrukus šeimininkai susigriebė ir pelnė šešis taškus be atsako taip susigrąžindami dviženklę persvarą (85:97).

Ketvirčio pabaigoje Vašingtono ekipa spurtavo 11-2 ir susikrovė didžiausią pranašumą rungtynėse (92:117). Oponentams atkurti intrigos jau nepavyko ir teko susitaikyti su pralaimėjimu – 98:117.

„76ers“: Joelas Embiidas 32 (7/16 dvit., 3/4 trit., 9/10 baud., 8 atk. kam.), Tyrese‘as Maxey 18 (8/9 baud.), Sethas Curry ir Isaiah Joe po 8, Tobiasas Harrisas ir Georgesas Niangas po 7, Furkanas Korkmazas ir Charlie Brownas Jr. (9 atk. kam.) po 6.

„Wizards“: Montrezlas Harrellas 18 (6/7 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud., 7 atk. kam.), Kyle‘as Kuzma (16 atk. kam., 3 blk.) ir Thomasas Bryantas po 15, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 14, Bradley Bealas 13 (6 rez. perd.), Corey Kispertas ir Rui Hachimura po 11.