Anglijos žiniasklaida: J.Paulas ir M.Tysonas – arti susitarimo dėl 50 mln. JAV dolerių vertės kovos (16)

2022.01.17 19:03
Jake'as Paulas ir Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

Jake'as Paulas ir Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

 „Sun Online“ praneša, kad 25-erių „youtuberis“ Jake‘as Paulas baigia susitarti dėl kovos bokso ringe su...tikra šio sporto legenda 55-erių Mike‘u Tysonu.

Teigiama, kad tai būtų parodomoji kova, kurią planuojama surengti kiek vėliau šiemet. Anot šaltinio, abu kovotojai jau davė žodinį sutikimą ir baigia suderinti visas pagrindines detales. Skaičiuojama, kad boksininkai šitoje kovoje pasidalintų maždaug 50 mln. JAV dolerių prizinį fondą, kuris galėtų dar išaugti, jei pavyktų parduoti daug transliacijų „pay-per-view“ platformoje.

Anksčiau skelbta, kad M.Tysonas derasi dėl parodomosios kovos su Loganu Paulu, bet panašu, jog derybos pakrypo kita linkme ir bokso legenda pasirinko kovą su daugiau patirties ringe turinčiu Jake‘u.

„Jei viskas bus pagal planą, tada šita kova įvyks. Mike‘as su Jake‘u išreiškė norą dalyvauti parodomojoje kovoje Las Vegase. Žodinis susitarimas jau yra, bet dabar reikia suderinti svarbiausias kontrakto detales ir sutarti, kaip bus dalijami pinigai. Mike‘as nori užsidirbti iš šitos kovos, o Jake‘ui svarbūs ne tik pinigai. Jis nori įrodyti pasauliui, kad nebijo žengti į ringą su žmogumi, kurio kadaise bijojo praktiškai visi varžovai. Šita kova sujungtų senosios bokso mokyklos gerbėjus ir šių laikų bokso fanus“, - sakė vienas iš M.Tysono atstovų.

Anksčiau M.Tysonas planavo į ringą žengti 2022 m. vasarį, bet dabar jau akivaizdu, kad jo pasirodymo teks laukti kiek ilgiau. Amerikietis po 2020 m. kovos su Roy Jonesu jaunesniuoju žadėjo dažnai rodytis ringe, bet nuo tada taip ir nebesikovė. Beje, J.Paulas tada kaip tik ir „apšildė“ M.Tysoną, nokautuodamas buvusį NBA krepšininką Nate'ą Robinsoną.

J.Paulas pastaruoju metu rinkosi ne parodomąsias, o profesionalias kovas ir ringe turi jau 5 pergales iš tiek pat galimų bei 4 nokautus. Tuo tarpu jo brolis L.Paulas pernai dalyvavo parodomojoje kovoje su Floydu Mayweatheriu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (16)
Registruoti
Anoniminiai (16)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų