Viena iš UFC reitingo lyderių netikėtai liko be kontrakto: „Kitą savaitę lauksiu jų skambučio“

2022.01.17 18:45
Katlyn Chookagian | Youtube.com nuotr.

Katlyn Chookagian | Youtube.com nuotr.

 Praėjusį savaitgalį vykusiame pirmajame UFC metų turnyre dar vieną pergalę iškovojo amerikietė Katlyn Chookagian (17-4). Ji po 3 raundų vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo brazilę Jennifer Maią (19-8-1).

33-ejų K.Chookagian sutartinai yra vadinama viena geriausių UFC moterų svorio kategorijos iki 56,7 kg kovotojų. Amerikietė turi 3 pergalių seriją, reitinge rikiuojasi 2-a ir, atrodytų, turėtų pretenduoti į titulinę kovą, tačiau šiuo metu net neturi galiojančio kontrakto su UFC.

„Tai buvo paskutinė kova pagal mano kontraktą su UFC. Įprastai, kai pagal sutartį lieka 1 kova, jie susisiekia su tavimi ir siūlo derėtis dėl naujo kontrakto. Kai man jie pasiūlė kovoti su Jennifer, iš karto pasakiau, kad tuo pačiu esu pasiruošusi deryboms dėl naujos sutarties, o jie man pasakė, kad nori, jog baigčiau kovoti pagal dabartinį kontraktą. Aišku, tai nebūtinai reiškia, kad jie nori mane atleisti, bet tai tikrai nėra geras signalas. Tikiuosi, kad pergalė prieš Jennifer įtikins juos, jog esu verta čia likti. Pati noriu ir toliau kovoti UFC“, - sakė K.Chookagian.

Amerikietė pažymėjo, kad apie titulinę kovą galvos tik tuo atveju, jei UFC su ja pasirašys sutartį: „UFC pirmiausia turi pasirašyti naują kontraktą su manimi, o tada galėsime kalbėti apie titulinę kovą. Turiu 3 pergalių seriją prieš pirmojo penketuko kovotojas. Reitinge esu antra arba pirma jau kokius 3-4 metus. Turiu tiek pat pergalių šitoje svorio kategorijoje kaip ir Valentina Ševčenko. Tikriausiai esu nugalėjusi daugiau pirmojo dešimtuko varžovių nei bet kuri UFC kovotoja ar kovotojas. Tikiuosi, kad kitą savaitę sulauksiu UFC skambučio dėl naujo kontrakto“.

K.Chookagian 2020 m. jau kovėsi dėl pasaulio čempionės diržo, bet tada trečiajame raunde techniniu nokautu nusileido V.Ševčenko. 2020 m. amerikietė techniniu nokautu pralaimėjo ir brazilei Jessicai Andradei, bet vėliau pradėjo pergalių seriją, įveikdama Cynthią Calvillo, Vivianę Araujo ir J.Maią.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų