Griežčiausia bausmė rankinyje: lenkui trenkęs baltarusis prieš save išvydo mėlyną kortelę VIDEO (8)

2022.01.17 18:34
Michalas Olejniczakas | Scanpix nuotr.

Michalas Olejniczakas | Scanpix nuotr.

 Vengrijoje ir Slovakijoje sekmadienį tęsėsi 15-asis Europos vyrų rankinio čempionatas, kuriame paaiškėjo dar dvi antrojo etapo dalyvės.

D grupėje lenkai 29:20 (14:11) nugalėjo baltarusius. Pastarieji priešinosi pusantro kėlinio (21:18), tačiau tada pralaimėjo atkarpą net 7:0 ir nuleido rankas. Lenkai su 4 taškais užsitikrino vietą kitame etape, o taškų neturintys baltarusiai jau kovos tik dėl garbės.

Baltarusijos rinktinė nesužaidus nė 20 minučių prarado Mikalajų Aliochiną. Baltarusis kepštelėjo į veidą Michalui Olejniczakui, kuris netrukus krito ant parketo. Rungtynėms teisėjavusios seserys – Charlotte ir Julie Bonaventuros – po vaizdo pakartojimo peržiūros nepasigailėjo baltarusio. Jam ne tik parodyta tiesioginė raudona kortelė, bet ir mėlyna kortelė. Tai reiškia, kad M.Aliochinui gresia papildomos sankcijos, kurias svarstys speciali komisija.

Tiesa, rungtynes komentavęs Peteris Bruunas Jorgensenas pareiškė, kad mėlyna kortelė – pernelyg griežta bausmė: „Man pasirodė, kad ten tebuvo nestiprus antausis. Sakyčiau, kad mėlyna kortelė buvo per griežta bausmė. Taip, kontaktas buvo, bet jis nebuvo stiprus ir nebuvo tyčinis – Baltarusijos žaidėjas net nežiūrėjo į varžovą“.

Beje, tai jau ne pirma mėlyna kortelė 2022 m. Europos čempionate. Kiek anksčiau ją gavo ir kroatas Davidas Mandičius, kliudęs Prancūzijos rinktinės žaidėjo veidą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų