Kinija imasi veiksmų: Pekino olimpiados bilietai plačiajai visuomenei nebus parduodami

2022.01.17 16:34
Pekino olimpiada | Scanpix nuotr.

Pekino olimpiada | Scanpix nuotr.

 Iki Pekino žiemos olimpiados pradžios belikus kiek daugiau nei 2 savaitėms ir covid-19 pandemijai neslopstant, žaidynių organizatoriai nusprendė imtis papildomų apribojimų.

Dar praėjusių metų rugsėjį Kinija paskelbė, kad bilietų neparduos fanams iš užsienio, o pirmadienį pasirodė pranešimai, kad bilietai nebus prieinami ir plačiajai Kinijos visuomenės daliai. Toks sprendimas priimtas siekiant sumažinti riziką užsikrėsti covid-19 ir apsaugoti sportininkus.

Žaidynių organizatoriai pažymi, kad toks sprendimas nereiškia, jog varžybos vyks prie tuščių tribūnų. Į arenas bus įleidžiamos tik tam tikros atskiros sirgalių grupės, kurioms organizatoriai išdalins bilietus. Šie sirgaliai turės laikytis itin griežtų reikalavimų tiek prieš varžybas, tiek jų metu, tiek po jų.

Pekino olimpiados atidarymo ceremonija numatyta vasario 4 d., o uždarymo – vasario 20 d. Tiesa, kai kurių sporto šakų varžybos startuos dar iki atidarymo ceremonijos. Štai jau vasario 2 d. prasidės olimpinis kerlingo turnyras, o vasario 3 d. startuos ledo ritulio bei akrobatinio slidinėjimo varžybos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų