Tikrojo čempiono diržo trokštantis O.Fedorovičius: „I.Barysas? Pasakykite datą ir varom!“ (3)

2022.01.17 15:24
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Osvald Fedorovič l Manto Stankevičiaus nuotr.

Osvald Fedorovič l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Iškovoti savo svorio kategorijos tikrąjį čempiono diržą. Nesvarbu, su kuo reikės dėl jo kautis“, – sportas.lt apie savo tikslus sakė laikinasis „MMA Bushido“ svorio kategorijos iki 67 kilogramų čempionas Osvaldas Fedorovičius.

„Pasakykite datą ir varom: pradedame arti salėje. Man tikrai nesvarbu, su kuo reikėtų kovoti. Man reikia datos ir vietos“, – tvirtai kalbėjo klubo „Rings“ atstovas.

Tikrasis čempiono titulas šioje svorio kategorijoje priklauso Ignui Barysui.

„Nežinau, ar I.Barysas spės pasirengti kovai, nežinau, kaip jo reikalai su traumomis. Linkiu tik sveikatos, bet... Mano manymu, jau reikėtų sukovoti, jei turi diržą ir jau ketvirtus metus nesirodai ringe“, – sakė O.Fedorovičius.

I.Barysas vilniečiui jau vaikystėje buvo kovotojas, kuris žavėjo ringe savo greičiu, sprogstamąja jėga. „Be abejo, tai traukdavo dėmesį, bet... Laikas daro savo, o ir aš pats tobulėju, – sakė apie iššūkį I.Barysui lapkričio mėnesį užsiminęs 22-ų O.Fedorovičius. – Normalu, organizatoriai norėjo sujudimo, pasakiau po kovos, kas šovė į galvą. Dabar sakau tą patį: galime kovoti. Jokių problemų nėra. Nurodykite datą ir varome. Laukia turnyras kovo mėnesį – važiuojame kovo mėnesį. Bus vasarį? Važiuojame vasarį“.

Ervinas Fokinas ir Osvaldas Fedorovičius | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Ervinas Fokinas ir Osvaldas Fedorovičius | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

O.Fedorovičius įsitikinęs, kad parengti planą kovai prieš I.Barysą nebūtų sunku.

„Reikėtų jį nustebinti ir daryti tai, ko niekas anksčiau nedarė – pratęsti kovą ilgiau negu minutę ar dvi. Tada pasimatytų, kas yra koks kovotojas – kas sprogsta, o kas ištvermingesnis“.

-67 kilogramų laikinojo čempiono diržą O.Fedorovičius iškovojo lapkritį įveikęs „Tora Gym“ kovotoją Erviną Fokiną. Prieš tai O.Fedorovičius kovėsi su Žygimantu Ramaška dėl svorio kategorijos iki 71 kilogramo čempiono diržo. Tą kovą vilnietis pralaimėjo, o Ž.Ramaška, apgynęs čempiono titulą, stojo į kovą su O.Fedorovičiaus bendraklubiu Vitoldu Jagėlo dėl -77 kg titulo. Čempionu tapo V.Jagėlo.

Ervinas Fokinas ir Osvaldas Fedorovičius | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Ervinas Fokinas ir Osvaldas Fedorovičius | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Paklaustas, ar norėtų revanšo su Ž.Ramaška, „Rings“ kovotojas susimąstė: „Ar to tikrai reikia?“

„Manau, kad daugiau naudos bus, jei mes su Žygimantu kartu pasitreniruotume ir padėtume vienas kitam rengtis kylant į aukštesnį lygį, – teigė O.Fedorovičius. – Tą patį galiu pasakyti ir apie kovą su E.Fokinu. Galime kovoti, bet ar tai suteiks mums naudos... Be to, nemanau, kad pasikeistų ir rezultatas. Mane sužavėjo Sergejaus Maslobojevo iniciatyva, kviečianti visus Lietuvos klubus bei jų kovotojus vienytis, kviesti vieni kitus į atviras treniruotes, sparingus. Pritariu, kad turime visi kartu tobulėti ir vienytis“.

Visą pokalbį su O.Fedorovičiumi galite pamatyti vaizdo įraše:

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų