N.Djokovičiui nuplauks ir „French Open“? Prancūzijoje įsigalios „vakcinacijos pasas“ (3)

2022.01.17 11:47
Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 Šiuo metu geriausio pasaulio tenisininko serbo Novako Djokovičiaus ir toliau laukia daugybę iššūkių, susijusių su dalyvavimu teniso turnyruose.

Po to, kai N.Djokovičius pralaimėjo teisinį ginčą su Australija ir buvo deportuotas iš šios šalies, jis jau nusileido Dubajuje.

Netrukus po to, Prancūzijos sporto ministrė Roxana Maracineu paskelbė žinią, kuri ant plauko pakabino ir N.Djokovičiaus dalyvavimą „French Open“ turnyre.

Nors neseniai dar buvo teigiama, kad „French Open“ organizatoriai ketina padaryti keletą išimčių tenisininkams ir „burbulo“ principu leisti turnyre dalyvauti neskiepytiems žaidėjams, tačiau viskas pakrypo visiškai kita linkme: R.Maracineu paskelbė, kad vyriausybė įgyvendins „vakcinacijos pasą“ ir tai yra kur kas griežtesnės taisyklės, nei „sveikatos burbulas“, apie kurį R.Maracineu kalbėjo prieš 10 dienų.

„Vakcinacijos pasas buvo priimtas“, – sakė R.Maracineu. „Kai tik įstatymas bus paskelbtas, visiems žiūrovams, praktikantams, , Prancūzijos ar užsienio profesionalams, sveikatos pasas bus privalomas norint patekti į stadionus, teatrus ar viešuosius pastatus“.

Tai taip pat reiškia, kad be skiepų pažymėjimo nebus galima patekti į viešas erdves, pavyzdžiui restoranus, kavines, kino teatrus ar tolimojo susisiekimo traukinius.

Prancūzijos teniso federacijos prezidentas Gillesas Morrettonas prieš šį pareiškimą sakė, kad ketina į turnyrą įsileisti kai kuriuos neskiepytus žaidėjus su išimtimi, tačiau panašu, kad toks pareiškimas nepalieka vietos tokiam scenarijui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA