Atskleista, kiek praėjusiais metais uždirbo „youtuberis“ J.Paulas: tarp boksininkų aplenkė ir „pound-for-pound“ Karalių (4)

2022.01.17 10:44
Jake'as Paulas | Scanpix nuotr.

Jake'as Paulas | Scanpix nuotr.

„Youtuberis“ Jake‘as Paulas po 2021 m. gali drąsiai save vadinti ir boksininku – jis tapo vienu geidžiamiausių varžovų dėl galimybės užsidirbti krūvą pinigų.

„Forbes“ paskelbė, kad 24-erių metų J.Paulas praėjusiais metais iš boksininko karjeros uždirbo 40 mln. JAV dolerių ir tai leido tarp bokso žvaigždžių atsidurti pirmoje vietoje, aplenkiant ir „pound-for-pound“ reitingo lyderiį meksikietį Sauliį „Canelo“ Alvarezą. Negana to, dar 5 mln. JAV dolerių J.Paulas uždirbi iš savo vaizdo įrašų, reklamų ir kitų verslo dalykų.

Nors tokie kaip „Triller“ ir „Showtime“, kurie pastaraisiais metais dirbo su J.Paulu, neatskleidžia visų finansinių duomenų, pats J.Paulas atskleidė, kad 40 mln. Suma iš tikrųjų yra šiek tiek mažesnė, nei faktinės jo pajamos 2021 m.

„Tėtis man paskambino ir paklausė, ar šiandien pranešti skaičiai yra išpūsti“, – savo „instagrame“ rašė J.Paulas. „Jis sakė: žinojau, kad tu priartėjai prie to, bet ar tikrai tu tai padarei? Atsakymas buvo: taip tėti, iš tikrųjų skaičiai yra net šiek tiek mažesni. Aš niekada nemeluoju tėčiui ir jis žino viską apie mano gyvenimą. Net mano brolis manė, kad šie skaičiai yra mažesni.

Daug kartų „Forbes“ išpučia pajamas. 2018 m., kai patekau į sąrašą, uždirbau 17 mln. JAV dolerių, o jie pranešė apie 22 milijonus. Šiai dienai jie pamažino skaičius. Daugelis įžymybių sakytų: ačiū Viešpačiui, esu toks palaimintas, tačiau aš sakau, kad bet kuri eilinis močkrušys galėtų tai pasiekti, jeigu gyvenate tuo ir esate pasiruošę mirti už savo reikalą“.

J.Paulas per praėjusius metus turėjo tris kovas ir iškovojo tris įsimintinas pergales prieš buvusius UFC kovotojus – Beną Askreną ir Tyroną Woodley (du kartus).

Jis tarp „youtuberių“ užima antrą vietą ir nusileidžia tik 54 mln. JAV dolerių uždirbusiam „MrBeast“ (Jimmy Donaldsonui).

S.Alvarezas praėjusiais metais viso uždirbo 34 mln. JAV dolerių ir yra vienintelis boksininkas, patekęs į „Forbes“ 50 2021 m. daugiausiai uždirbusių sportininkų penkiasdešimtuką.

J.Paulas taip pat aplenkė tokias sporto žvaigždes kaip Philą Mickelsoną (41 mln.) ir Novaką Djokovičių (34,5 mln.).

Kol kas nežinoma, kada J.Paulas sugrįš šiais metais, tačiau atsižvelgiant į tai, kiek pinigų jis uždirbo praėjusiais metais, jam surasti varžovo nebus sunku.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų