Kontroversiškas epizodas UFC narve: teisėjas nepastebėjo pasidavimo? VIDEO

2022.01.16 21:38
Brandonas Royvalis ir Rogerio Bontorinas | Youtube.com nuotr.

Brandonas Royvalis ir Rogerio Bontorinas | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku įvyko pirmasis 2022 m. UFC turnyras, kuriame neapsieita be kontroversiško momento.

Vyrų svorio kategorijoje iki 56,7 kg amerikietis Brandonas Royvalis (13-6) susikovė su brazilu Rogerio Bontorinu (17-4). Po dviejų apylygių raundų B.Royvalis norėjo viską užbaigti trečiojo raundo viduryje. Jis sugriebė brazilo ranką ir pradėjo ją laužti. R.Bontorinas netrukus patapšnojo varžovui per koją, kas UFC narve dažniausiai reiškia pasidavimą. Tiesa, skirtingai nei įprastais pasidavimo atvejais, R.Bontorinas patapšnojo tik kartą, o ne 2 ar 3. Teisėjas kovos nusprendė nenutraukti, o brazilas „išgyveno“ iki finalinės sirenos.

Po kovos teisėjų nuomonės išsiskyrė, bet didesnioji jų dalis pergalę visgi atidavė B.Royvaliui (29:28, 28:29, 29:28), todėl kontroversiškas sprendimas nevirto skandalu. Amerikietis vėliau vykusioje spaudos konferencijoje pažymėjo neabejojęs, kad R.Bontorinas minėtame epizode pasidavė.

„Jis pasidavė. Kas per velniava ten buvo? Atsiprašau už keiksmažodžius, bet man pasirodė, kad jis pasidavė. Gal ar aš prisivartojau kreko, nežinau...“, - juokėsi B.Royvalis.

Socialiniuose tinkluose nemaža dalis kovotojų pritarė B.Royvaliui, pažymėdami, kad tai išties buvo panašu į pasidavimą. Tuo tarpu R.Bontorinas situacijos nekomentavo.

Komentarai | „Twitter“ nuotr.

Komentarai | „Twitter“ nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų