D.Cormier prognozuoja, kad UFC pakartos 2016 m. Chabibo scenarijų: „Conorui galioja kitokios taisyklės“ (3)

2022.01.16 21:14
Conoras McGregoras ir Justinas Gaethje | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras ir Justinas Gaethje | Scanpix nuotr.

 Pažvelgus į UFC lengvo svorio kategorijos reitingą, niekam neturėtų kilti klausimų, su kuo turėtų susikauti dabartinis čempionas brazilas Charlesas Oliveira. Reitinge dabar lyderiauja vieną gražiausių 2021 m. kovų prieš Michaelą Chandlerį laimėjęs amerikietis Justinas Gaethje, kurio keliai su Ch.Oliveira dar niekada nebuvo susikirtę.

Visgi, pats Ch.Oliveira, neseniai įveikęs Dustiną Poirier, pasvajoja apie labai pelningą kovą su Conoru McGregoru. Negąsdina brazilo ir tai, kad airis į narvą veikiausiai grįš tik vasarą. C.McGregoras reitinge nėra 9-as, labai seniai nelaimėjo kovos lengvo svorio kategorijoje, bet vis tiek gali gauti titulinę kovą. Bent jau taip tikina UFC legenda Danielis Cormier.

„Manau, kad Conorui yra taikomos skirtingos taisyklės, nei kitiems kovotojams. Užkietėjusiems MMA fanams tai gali nepatikti, jie gali to nekęsti, bet jei Conoras bus sveikas, jei tai domins gerbėjus, tai aš tikrai įsivaizduoju scenarijų, pagal kurį Conoras jau vasarą kautųsi su Oliveira. Tuo labiau, kad pats Oliveira kalba apie norą kautis su Conoru. Taip, tokios kovos rengimas įsiutintų daugybę žmonių, bet supraskite, kad galiausiai viskas susiveda į dolerius ir centus“, - sakė D.Cormier, kalbėdamas su „The Schmo“.

Pasklidus kalboms apie C.McGregoro ir Ch.Oliveiros kovą, nerimaujama, kad J.Gaethje bus paliktas „ant ledo“ taip pat, kaip 2016 m. buvo ignoruojamas Chabibas Nurmagomedovas. Tada UFC prezidentas Dana White‘as tikino, kad Ch.Nurmagomedovas tuoj gaus titulinę kovą su Eddie Alvarezu, bet čia pat persigalvojo ir E.Alvarezui leido kautis su C.McGregoru. Airis tuo metu „peršoko“ į kitą svorio kategoriją, iš karto gavo titulinę kovą ir tapo dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionu, o vėliau ilgam dingo iš MMA pasaulio.

Dana White'o žinutė | „Twitter“ nuotr.

Dana White'o žinutė | „Twitter“ nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS