D.White‘o spaudos konferencija pakrypo netikėta linkme: „Kodėl mes negalime diskutuoti apie alternatyvų gydymo metodą?“ VIDEO (4)

2022.01.16 21:01
Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Po pirmojo šių metų UFC turnyro surengtoje spaudos konferencijoje pasirodė ir organizacijos prezidentas Dana White‘as. Gruodžio pradžioje jis kurį laiką negalėjo rodytis viešumoje, nes užsikrėtė covid-19 ir turėjo izoliuotis.

Tą kartą D.White‘as pasinaudojo kontroversiškojo Joe Rogano patarimų ir tikino, kad tai greitai pagerino jo savijautą: „J.Roganas sakė, kad man kuo skubiau reikia monokloninių antikūnių, todėl aš tai padariau. Tuomet jis man sakė pasidaryti nikotinamido adenino dinukleotido (angl. NAD) lašelinę. Iš karto tai padariau. Taigi, sekmadienį 20 val. vakaro neturėjau nei skonio, nei kvapo, o antradienį atsikėliau skustis, o valydamas skustuvą pajutau alkoholio kvapą. Mano skonis ir kvapas grįžo kitą dieną 11 val. Tuomet išgėriau vermektino dozę, dar lašinausi vitaminus, o šiandien turėjau dar vieną NAD lašelinę. Niekada nesijaučiau geriau“.

Visgi, praėjus kiek daugiau nei mėnesiui D.White‘as tikina, kad įsigyti jo naudotų preparatų JAV tapo beveik neįmanoma, o prieš J.Roganą sukilo medikų bendruomenė – net 270 gydytojų pasirašė laišką, raginantį „Spotify“ imtis veiksmų prieš J.Rogano tinklalaidę.

„Kai man reikėjo ivermektino, užteko vieno skambučio, kad jį gaučiau. Dabar jo gauti praktiškai neįmanoma. Tai beprotiška. Juk tai nėra kažkoks eksperimentinis vaistas. Jie jau senokai buvo rinkoje. Aš galiu lengviausiai nusipirkti nuskausminamųjų, bet negaliu įsigyti vaisto, kuris man iš tiesų galėtų padėti?“, - kalbėjo D.White‘as.

Tuomet UFC prezidentą pertraukė spaudos konferencijoje buvęs „Yahoo Sports“ žurnalistas Kevinas Iole‘as. Jis paklausė D.White‘o, ar šis yra gydytojas.

„Ne, bet aš naudojau tuos vaistus ir jie man padėjo, tai kodėl aš negaliu jų įsigyti dar kartą? Šlykščiausia tai, kad žmonėms net neleidžiama diskutuoti apie alternatyvius gydymo metodus. Baisiausia, kad vaistininkai dalina nuskausminamuosius kaip „Tic Tac“. Ivermektinas tau nieko nepadarys, o nuskausminamieji – žudo. Faktas. Aš ne gydytojas, bet žinau šitą faktą“, - atsakė D.White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų