R.Zaveckas po metų pertraukos startavo Europos akrobatinio slidinėjimo taurės etape

2022.01.16 18:46
Rokas Zaveckas | Organizatorių nuotr.

Austrijoje tris dienas vyko akrobatinio slidinėjimo kroso lenktynės. Penktadienį ir šeštadienį sportininkai varžėsi Europos taurės etape, o sekmadienį – FIS varžybose.

Rokas Zaveckas penktadienį finišavo 39-as ir pelnė 4,14 FIS taško. Nugalėjo austras Mathiasas Grafas, aplenkęs prancūzą Melviną Tchiknavorianą ir vokietį Florianą Fischerį.

Šeštadienį lietuvis pasirodė šiek tiek geriau – buvo 37-as ir pelnė 4,66 FIS taško. Vėl nugalėjo M.Grafas, antras šį kartą buvo F.Fischeris, trečias – M.Tchiknavorianas.

Sekmadienį R.Zaveckas jau buvo 28-as ir surinko 7,20 FIS taško. Geriausiai pasirodė japonas Ryuto Kobayashi, aplenkęs prancūzą Tomą Barnoiną ir austrą Oliverį Vierthalerį.