Nutrauktas Sevilijos derbis buvo užbaigtas be fanų: A.Guardado pasišaipė iš sužeisto J.Jordano VIDEO

2022.01.16 23:48
Išpuolis prieš Joaną Jordaną | Scanpix nuotr.

Išpuolis prieš Joaną Jordaną | Scanpix nuotr.

 Šeštadienį prasidėjo Ispanijos Karaliaus taurės turnyro aštuntfinalio mačas tarp „Sevillos“ ir „Real Betis“ rungtynių buvo užbaigtas tik sekmadienį.

Aršiame Sevilijos derbyje rezultatas buvo lygus (1:1), kai vienas iš sirgalių sviedė kažką panašaus į plastikinę lazdą. Fano mestas daiktas kliudė „Sevillos“ saugą Joaną Jordaną, kuris parkrito ant vejos. Medikai žaidėjui suteikė pagalbą, o teisėjas nusprendė, kad neverta ilgiau rizikuoti žaidėjų sveikata, išvedė abi komandas iš aikštės ir nutraukė mačą.

Vėliau nuspręstą susitikimą užbaigti sekmadienį, tik šį kartą „Real Betis“ prarado sirgalių užnugarį. Rungtynės vyko už uždarų durų.

Teigiama, kad J.Jordanas po sirgaliaus išpuolio jautėsi prastai, jam svaigo galva. Žaidėjas vėliau nugabentas į ligoninę, kur jam diagnozuotas smegenų pažeidimas. Tiesa, trauma nebuvo rimta, todėl J.Jordanas buvo išleistas namo. Medikai artimiausias 24 valandas dar kartas nuo karto atvyks patikrinti jo būklę, bet manoma, kad J.Jordanas turėtų pasveikti.

Pratęsus rungtynes, „Real Betis“ pelnė dar vieną įvartį ir išlaikė pergalingą pranašumą (2:1) iki rungtynių pabaigos. Nugalėtojų žaidėjas Andresas Guardado dar pasišaipė iš J.Jordano situacijos – metė į save vandens buteliuką ir parkrito.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų