D.White‘as paaiškino, kodėl nesuteikė progos H.Cejudo kautis su A.Volkanovskiu, ir sulaukė amerikiečio atsako VIDEO (11)

2022.01.15 13:19
Henry Cejudo | „Twitter“ nuotr.

Henry Cejudo | „Twitter“ nuotr.

 Traumą patyrus Maxui Holloway, UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempionui australui Alexanderiui Volkanovskiui prireikė ieškoti naujo varžovo ir jis pasirinko 4-oje reitingo vietoje esantį „Korėjos zombį“ Chan Sung Jungą. Ši kova vyks „UFC 273“ turnyre Bruklino „Barclays Center“ arenoje (JAV) ankstyvą balandžio 10 d. rytą Lietuvos laiku.

Su A.Volkanovskiu kautis siūlėsi ir Henry Cejudo, svajojantis tapti pirmuoju istorijoje trijų skirtingų svorio kategorijų UFC pasaulio čempionu. Visgi, toks variantas buvo atmestas.

„Galiu pasakyti tik tiek. „Korėjos zombis“ visą laiką buvo aktyvus, visą laiką kovėsi, o Cejudo yra baigęs karjerą. Kiek laiko jis jau nesikovė? Dabar jis nori grįžti ir iš karto gauti Volkanovskį? Mes turime „Korėjos zombį“, Emmetą, Čikadzę. Tie vyrukai sunkiai dirba šioje svorio kategorijoje, kaunasi po 3 kartus per metus ir yra aktyvūs. Cejudo galvoja, kad gali baigti karjerą, kada panorėjęs grįžti, „peršokti“ į kitą svorio kategoriją ir iš karto gauti titulinę kovą? UFC taip neveikia“, - „BT Sport“ sakė UFC prezidentas Dana White‘as.

Tuo tarpu H.Cejudo „The Triple C and Schmo Show“ eteryje pateikė atsaką D.White‘ui.

„Aš galėčiau tapti pirmu istorijoje trijų skirtingų svorio kategorijų UFC čempionu ir žinau, kad tai tikrai įmanoma. Volkanovskis manęs negąsdina. Kai tik išgirdau, kad Holloway traukiasi, paskambinau agentui Ali ir pasakiau, kad jis suorganizuotų mano kovą su Volkanovskiu. Aš esu nusipelnęs titulinės kovos. Tai kitokia situacija nei su GSP. Aš grįžčiau ne vienai kovai, grįžčiau ginti savo titulų ir norėčiau įvertinti savo galimybių ribas. UFC su Dana White‘u savo elgesiu tiesiog įrodė, kad jie nepasitiki Volkanovskiu. Jie bijo, kad aš galiu jį nugalėti. Gaila, bet UFC yra monopolinė kompanija, kuri pati viską kontroliuoja. Kovotojai balso čia neturi. Tai tęsis tol, kol kovotojai nesusiburs į profsąjungą“, - tikino H.Cejudo.

H.Cejudo taip pat pažymėjo, kad galėtų sutriuškinti dabartinį laikinąjį čempioną Piotrą Janą, bet į narvą grįžtų tik gavęs didžiulį maišą pinigų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų