08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

Italijoje T.Krapikas liko ant suolo, P.Golubickas džiaugėsi pergale draugiškose rungtynėse kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai (1)

2022.01.14 23:38
Paulius Golubickas | Organizatorių nuotr.

Penktadienį Italijos „Serie B“ lygoje Titas Krapikas liko ant atsarginių suolo, o jo atstovaujamas „Ternana“ klubas namuose 2:4 nusileido „Ascoli“ klubui.

Tuo metu draugiškas rungtynes žaidė Arado UTA klubas, turintis tris lietuvius. UTA klubas paskutines draugiškas rungtynes 1:2 pralaimėjo Šveicarijos „Aarau“ ekipai.

UTA gretose rungtynes startinėje sudėtyje pradėjo Rolandas Baravykas ir Karolis Laukžemis, o Modestas Vorobjovas šias rungtynes praleido. Reikia paminėti ir tai, kad antrajame kėlinyje komandoje debiutavo „Kauno Žalgirį“ palikęs puolėjas Philipas Otele.

Ktiose draugiškose rungtynėse „Gorica“ klubas 4:0 nugalėjo Slovėnijos „Radomlje“ ekipą. Nugalėtojų gretose Paulius Golubickas žaidė antrą kėlinį, o visus keturis įvarčius „Gorica“ mušė būtent antrajame kėlinyje. Visgi, P.Golubickui pasižymėti nepavyko.