Atvirą žurnalistų pokalbį apie N.Djokovičių paviešinęs darbuotojas – atleistas

2022.01.14 22:40
Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 Prieš porą dienų buvo paviešintas „Channel 7“ žinių vedėjų – Mike‘o Amoro ir Rebeccos Madern – pokalbis apie Novaką Djokovičių. Visa tai eiliniams žiūrovams liko už kadro, tačiau įrašą į internetinę erdvę nutekino vienas iš „Channel 7“ darbuotojų.

Šiame įraše žinių vedėjai išvadino N.Djokovičių „apsimelavusiu šikniumi“. Paviešinus skandalingą vaizdo įrašą, pratrūko kanalo direktorius Craigas McPhersonas, pareiškęs, kad tokio įrašo patalpinimas yra neteisėtas, nes tai buvo privatus dviejų asmenų pokalbis. Jis pažadėjo, kad suras kaltininką ir jį nubaus.

Kaip tarė, taip ir padarė. „Reuters“ pranešė, kad įrašą nutekinęs darbuotojas dėl covid-19 protrūkio šalyje tuo metu dirbo nuotoliniu būdu. Jis už šio įrašo paviešinimą buvo atleistas iš darbo.

Priminsime, kad penktadienį Australija antrą kartą panaikino N.Djokovičiui išduotą vizą ir šeštadienį ruošiasi jį sulaikyti. Serbo teisininkai iš karto patikino, kad antrą kartą teiks skundą, tačiau rimtai abejojama, ar bus spėta jį išnagrinėti iki „Australian Open“ starto.

Pagrindinis „Australian Open“ etapas prasidės sausio 17 d. Tiesa, pirmojo turo mačai yra žaidžiami dvi dienas, todėl N.Djokovičius savo mačą veikiausiai galėtų žaisti ir sausio 18 d., jei tik būtų išteisintas.

Serbijos prezidentas Aleksandras Vučičius dar kartą išreiškė palaikymą ryškiausiai šalies sporto žvaigždei: „Novakai, mes su tavimi. Jei jūs norėjote uždrausti Novakui laimėti 10-ą „Australian Open“ titulą, tai kodėl iš karto nepanaikinote tos vizos, o dar laukėte kelias dienas? Kodėl nepasakėte iš anksto, kad jam bus neįmanoma gauti vizos?“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų