„Rytas“
III kėlinys, 5 min.
48
:
45
Atsinaujins po sek
„Lietkabelis“

MMA narve Rusijoje vyras susimušė su moterimi: kovotojos draugas pabandė nutraukti kovą fotogalerija + VIDEO (8)

2022.01.14 22:09
Kovos akimirka | „Twitter“ nuotr.

Kovos akimirka | „Twitter“ nuotr.

 Rusai nusprendė dar kartą paeksperimentuoti su mišriais kovos menais (MMA) ir narve surengė kovą tarp Aleksandro Pistoletovo bei Sašos Mamahos.

Rusijos dainininku pristatomas A.Pistoletovas praleido smūgį stovėsenoje iš tvirtai sudėtos „blogerės“, o netrukus kova persikėlė į parterį. Visgi, „blogerei“ atsidurti iš viršaus nepavyko ir A.Pistoletovas pradėjo ją kontroliuoti.

Praėjus maždaug minutei į narvą staiga įsiveržė vienas iš „blogerės“ draugų. Vyriškis pabandė užšokti už kovotojų, bet jį pastebėjo teisėjas, pasistengęs atitraukti įsibrovėlį nuo kovotojų. Tada į narvą dar subėgo apsauginiai, padėję išvesti vyriškį iš narvo.

A.Pistoletovo ir S.Mamahos kova apie 30 sek. buvo sustabdyta. Vėliau jie abu grįžo į ankstesnę poziciją ir teisėjas netrukus nutraukė kovą, įskaitydamas A.Pistoletovo pergalę.

Tame pačiame „Epic Fight Championship“ turnyre pasirodė ir Rusijos filmų suaugusiems žvaigždė Elena Berkova, kuri susikovė su „blogere“ Iriška Čiki-Piki.

Čia taip pat neapsieita be skandalo. E.Berkova praėjus mažiau nei pusei minutes „šoko“ varžovei į kojas ir lengvai ją parvertė. I.Čiki-Piki parteryje nelabai orientavosi, o E.Berkova tuo pasinaudojo, sugriebė varžovės kaklą ir pradėjo ją smaugti. „Blogerė“ netrukus pasidavė ir buvo labai įsiutusi dėl tokios kovos baigties. Vos ant kojų pakilusi „blogerė“ koja spyrė gulinčiai E.Berkovai į pilvą, kuri dar kurį laiką liko gulėti ant nugaros.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA