F.Ngannou kelia statymus: „Už 500-600 tūkst. JAV dolerių nebekovosiu“ VIDEO (20)

2022.01.14 21:31
Francis Ngannou | Youtube.com nuotr.

Francis Ngannou | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sausio 23 d. rytą Lietuvos laiku Anaheimo „Honda Center“ arenoje (JAV) vyks „UFC 270“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras. Įspūdingoje pagrindinėje kovoje 35-erių kamerūnietis Francis Ngannou (16-3) gins UFC sunkaus svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš laikinąjį čempioną – 31-erių prancūzą Cirylą Gane‘ą (10-0).

F.Ngannou, bendraudamas su ESPN, pažymėjo, kad tai turėtų būti paskutinė kova pagal dabartinį jo kontraktą su UFC. Kamerūnietis patikino, kad UFC privalės padidinti jo uždarbį, jei norės išlaikyti kamerūnietį organizacijoje.

„Ne, daugiau už 500-600 tūkst. JAV dolerių nebekovosiu. Daugiau tokių sąlygų nebepriimsiu. Baigta“, - sakė kamerūnietis.

Tiesa, čempionas pridėjo, kad UFC kontraktai yra tokie painūs, kad jis pats nežino visų jo subtilybių. Spėjama, kad F.Ngannou kontrakte yra specialus „čempiono“ punktas. Pagal jį čempiono diržą laimėjęs kovotojas privalo ginti trofėjų. Tokiu atveju čempiono kontraktas automatiškai pratęsiamas vienai kovai, net jei ankstesnė sutartis būna pasibaigusi. Tiesa, F.Ngannou svarsto, kad pirminis kontraktas maksimaliai gali būti 5 metų trukmės, o vėliau, jo nuomone, nebegalioja automatinis jo pratęsimas. Tiesa, net ir tuo čempionas nėra tikras.

„UFC kontraktai yra labai painūs. Pasirašai sutartį 40 mėnesių, o galiausiai gaunasi taip, kad praėjus 48 mėnesiams toliau sėdi su tuo pačiu kontraktu, nors visą tą laiką buvai aktyvus kovotojas. Tiesiog kontraktas automatiškai prasitęsia“, - pridėjo F.Ngannou.

Kamerūnietis tikina, kad net jei apgintų čempiono diržą, jo kontraktas vis tiek nustotų galioti 2023 m. sausį, kai bus praėję 5 metai nuo jo pasirašymo.

F.Ngannou taip pat kelia UFC papildomą reikalavimą įtraukti į būsimą kontraktą išlygą, leidžiančią jam kovoti bokso ringe. Kamerūnietis svajoja apie kovą su pasaulio profesionalų bokso čempionu Tysonu Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (20)
Registruoti
Anoniminiai (20)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų